To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia informacje ogólne - Staż w DPSie

grex255 - 2013-01-14, 19:44
Temat postu: Staż w DPSie
Witam wszystkich serdecznie. Od lutego załatwiłem sobie staż w DPSie , jestem na pierwszym roku studiów zaocznych i taka opcja da mi wiele, dużo się naucze itd. Aktualnie jestem po szkole policealnej, w której bez owijania w bawełnę mogę napisać że za wiele się nie nauczyłem. Trochę sie obawiam tego stażu bo to moja pierwsza praca i na pierwszy ogień taka specyficzna. Stąd moje pytanie . Co warto sobie przypomnieć żeby nie wpaść w zakłopotanie przy pacjentach i nie zostać z tzw. ręką w nocniku . Rozmawiałem już z rehabilitantem, który tam pracuje ale powiedział że wszystko tak naprawdę wyjdzie w praniu . Nie chce żebym wyleciał stamtąd szybciej niż się dostałem . Generalnie co miałbym tam robić tak w skrócie . Pomoże ktoś ? :)
massagewarsaw - 2013-01-15, 03:25
Temat postu: kurs masaz tajski
to jest staz, a nie etat, i to jest dps, a nie szpital chirurgiczny. Prawdopodobnie nawet seniorzy beda wiedziec, ze jestes na starzu i nie beda wymagac za wiele od ciebie. Wszystkiego, czego nie wiesz, a co bedzie potrzebne, sie jeszcze nauczysz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group