To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Zabiegi kosmetyczne - Sposób na cienie pod oczami

pszczolka80 - 2017-05-02, 13:55

ja też mam z tym problem, ale doszłam do wniosku że to poprostu moja uroda. Mi pomagają oklady z zaparzonej torebki herbaty
kia - 2017-05-09, 10:56

Maseczka z ogórka
wysypianie sie
no i porządne serum do twarzy. Ze swojej strony polecam Ci Richevon. Obecine jest to stosowane przeze mnie serum, z którego jestem zresztą bardzo zadowolona. Nie dość, że fajnie nawilża to jeszcze baredzo dobrze działa wo okolicach oczu:
niweluje te mniejsze zmarszczki
no i cienie są mniej widoczne ( daje lekki efekt lifringu).

agusiek - 2017-05-26, 16:16

W jakich drogeriach można to kupić?
masazkregow - 2018-01-31, 10:38

Najlepszym lekiem będzie chyba dostarczenie odpowiedniej ilości snu. Ja jak jestem niewyspany wyglądam tak strasznie, że lustro pęka. Jeśli chodzi o aloes to generalnie pomaga na sporą ilość dolegliwości. Moja babcia zawsze hodowała w doniczce swój aloes i leczyła tym większość przypadłości:)
marika34 - 2018-05-02, 10:29

Polecam przede wszystkim sie wyspiać. Sama jak sie nie wyśpię to widzę u siebie duże wory pod oczami i cienie. Pamiętajcie równiez,ze zarwanych nocy nie da się odespać na zaś.... I skutki mogą byc widoczne przez wiele dni.

Jeśli chodzi o zabiegi to polecam szczególnie karboksyterapie. Nie jest zabiegiem inwazyjnym a potrafi:
rozjaśniać skórę
nawilżać
poprawić jej ogólny wygląd
https://www.istshare.eu/c...ksyterapia.html

drszczepanska - 2018-08-01, 10:41

Sińce, cienie pod oczami i worki są najczęściej wynikiem dużego zmęczenia i niewyspania. Mogą być także objawem poważnych chorób. Cienie pod oczami często są dziedziczną przypadłością, której przyczyną jest płytko unaczyniona skóra. Mogą się też pojawić po zarwanej nocy, w wyniku niedotlenienia lub zaburzeń w przepływie krwi w drobnych naczynkach, np. u palaczy czy po długiej pracy przy monitorze.
Polecam
wysypianie sie
oraz stosowanie nawilżającch kremów



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group