To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Olejki eteryczne

masazysta2010 - 2013-01-12, 15:44
Temat postu: Olejki eteryczne
Witam serdecznie,

Chciałbym się spytać gdzie można zakupić profesjonalne olejki eteryczne oraz sprzet do masażu aromaterapeutycznego i jak te olejki rozpuszczać i tym kominkiem się posługiwać...

massagewarsaw - 2013-01-12, 17:06
Temat postu: kurs masaz tajski
masazysta2010 napisał/a:
sprzet do masażu aromaterapeutycznego


a jaki to sprzet?

adamm - 2013-01-12, 21:01

sprzęt z Iławy, mam nadzieje że dobry
massagewarsaw - 2013-01-13, 02:14
Temat postu: kurs masaz tajski
adamm napisał/a:
sprzęt z Iławy, mam nadzieje że dobry

jestes pewien, ze chciales to napisac w tym watku?

administrator - 2013-01-13, 12:36

Tez się zastanawiam nad tym i do czego ta rozmowa zmierza hehe ;)
Anonymous - 2013-04-05, 08:57
Temat postu: ad. olejki eteryczne
Witam. Znacie może olejki eteryczne tej firmy? Dostałem jakiś czas temu z Niemiec i zastanawiam się czy ktoś z was miał do czynienia z tymi kosmetykami. Pozwoliłem sobie na wpisanie nazwy firmy bo z tego co wiem w Polsce nikt tym nie handluje...?

LINK DO STRONY spam

massagewarsaw - 2013-05-21, 04:47
Temat postu: kursy masazu tajskiego
kosmetykow jest od groma, lepsze i gorsze, wiekszosc napchana chemikaliami (wiec niezbyt zdrowe) i drogie.

masazyscie wystarczy olejek bazowy + ewentualnie eteryczny czy ziolowy (rozgrzewajacy, chlodzacy)

drhouse - 2015-02-28, 20:20

no właśnie, z tymi kosmetykami jest problem, bo w składzie jest mnóstwo szkodliwych rzeczy
mirek7 - 2015-04-17, 12:32

W większości pewnie tak:) używałem kiedyś taki taki olejek bergamotowy miał całkowicie naturalny skład. Trzeba dobrze poszukać:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group