To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Lokal dla masażysty/masażystów

Anonymous - 2012-12-16, 02:24
Temat postu: Lokal dla masażysty/masażystów
posiadam bardzo tani lokal (45m2) w Sosnowcu, na osiedlu, który (wydaje mi się) idealnie nadawałby się na tego typu usługi masażu czy fizjoterapii (ja przynajmniej konkurencji w okolicy nie widziałem) Moze ktos z szanownych forumowiczów szuka własnie jakiegoś lokum. Kontakt do mnie : 502-083-003 Marcin.
massagewarsaw - 2012-12-16, 04:05
Temat postu: kurs masaz tajski
parter (lub dostepna winda), bliski parking i wczesniejszy, podobny profil dzialalnosci (pod katem sanepidu) wysoce wskazane
Anonymous - 2012-12-16, 13:38
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
parter .. miejsca parkingowe .. kilka przy domu i duzo pod blokiem obok .. wczesniej (obecnie) salon fryzjerski i kosmetyczny. Jest tez opcja wynajęcia lokalu jako całości (bo obecnie w częsci mieści sie fryzjer) ..czyli 85m2 ... 4 pomieszczenia, 2 łazienki, spory przedpokój ... ale to już chyba na jakieś centrum rehabilitacji :) .. lecz otwarty jestem na wszelki propozycje ... jeden pokój .. połowa lokalu lub cały ... wszystko do uzgodnienia..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group