To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Filmy o pseudo masażu

ryspaw - 2012-11-03, 19:55
Temat postu: Filmy o pseudo masażu
Witam
Kto z portalu e-masaż cenzurował filmy, które promujecie na portalu e-masaż. Wydaje mi się, że tak profesjonalny (wydawało mi się) portal nie zamieści takiego badziewia jakim są filmy projektumasaż. Przecież to co proponuja autorzy dla laików (bo tak sie reklamują) nie ma nic wspólnego z profesjonalnym masażem. Jestem za jak najszybszym usunięciem, tego chłamu z tak profesjonalego portalu jakim wydawało mi się jest e-masaż.
Chyba, że administrtatorzy tego portalu uważają innaczej? Prosze o komentarz.
RysPaw

projektmasaz - 2012-11-05, 10:59

Przechodzi Pan sam siebie, widzę, że nie wystarczy Panu wysyłanie obraźliwych maili na nasz adres. Czy nie lepiej zająć się swoją pracą i ewentualnie nie polecać nas swoim uczniom, studentom, znajomym? Nie mam pojęcia jaki ma Pan interes w tym, żeby robić nam antyreklamę?
massagewarsaw - 2012-11-05, 22:39
Temat postu: kurs masaz tajski
ryspaw napisał/a:
Witam
Kto z portalu e-masaż cenzurował filmy, które promujecie na portalu e-masaż. Wydaje mi się, że tak profesjonalny (wydawało mi się) portal nie zamieści takiego badziewia jakim są filmy projektumasaż. Przecież to co proponuja autorzy dla laików (bo tak sie reklamują) nie ma nic wspólnego z profesjonalnym masażem. Jestem za jak najszybszym usunięciem, tego chłamu z tak profesjonalego portalu jakim wydawało mi się jest e-masaż.
Chyba, że administrtatorzy tego portalu uważają innaczej? Prosze o komentarz.
RysPaw

tu sie nie cenzuruje, to nie ta epoka historyczna. Kazdy moze wstawiac i pisac, jesli ma tylko rece i otwarta glowe.

jak nazwa wskazuje, filmy dla laikow, wiec nie material szkoleniowy, profesjonalisci moga ogladac (albo i nie). Mozna te filmy dyskutowac, kadr po kadrze, dla wspolnej nauki - ale negacja calego materialu, bez podania racjonalnych argumentow, swiadczy o dogmatycznym umysle.

temat zamykam, bo kolejna draka o nic nie jest na forum potrzebna



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group