To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Zabiegi kosmetyczne - Czy na wypadanie włosów są jakieś zabiegi?

izabella_123 - 2017-05-21, 10:07

Ciekawa jestem skuteczności każdego z zabiegów. W końcu to fizjologia sprawia, że włosy wypadają. Czasem nie można nic z tym zrobić.
moniszka - 2017-05-22, 15:26

U mnie pomogło obcięcie włosów, bo stały się lżejsze. Zabiegi fryzjerskie przynoszą poprawę tylko na chwilę. Potem niestety większość wraca do normy. Zmieniłam też szampon na taki dla dzieci i mam wrażenie, że włosy są podniesione i bardziej puszyste.
hella - 2019-04-14, 10:07

Spirulina ponoć pomaga
bonka - 2019-04-16, 12:27

Spirulina ma bardzo dobre działanie zarówno wewnętrzne, jak rowniez i zewnętrzne. Jej dzialanie na włosy jest następujące
-wygładza włosy
-przyspiesza porost
-pomaga w walce z łupieżem
-pomaga w walce z wypadaniem
-dodaje blasku

Poza tym jest to naturalny srodek, który nie jest w żadnej mierze niebezpieczny oraz nie da się go przedawkować. Warto jest brac tabletki ze spirulina. Ale również i stosować w różnego rodzaju wcierkach czy maseczkach.

betsa - 2019-07-10, 20:36

Możecie poczytać na przykład o mezoterapii, ale nikt nie daje wam gwarancji efektów. U mnie takie zabiegi po prostu się nie sprawdziły, włosy i tak wypadają. Dlatego też zastanawiam się nad zakupem peruki. W Krakowie jest ceniony przez klientów, salon z perukami perukisklep.pl/peruki-naturalne-krakow/ Myślę, to właśnie zakup peruki pomoże mi pozbyć się wszystkich kompleksów.
betsa - 2019-11-22, 13:33

W pierwszej kolejności wypróbowałabym mniej inwazycjnych sposobów, możliwe że wystarczą w waszym przypadku. Dużo ciekawych informacji na temat wypadania włosów znajdzicie na przykład na stronie mejores-suplementos.es/funcionan-los-fluidos-para-la-calvicie/ - przeczytacie tam o suplementach albo specjalnych wcierkach w skórę glowy.
kuuma - 2020-11-23, 09:40

A kto z was stosował mezoterapię i może potwierdzić skuteczność tej metody?
Mnie niestety włosy wypadają z powodu choroby hashimoto i nie wiem, czy jest jakikolwiek sposób, żeby to zatrzymać :(

Iksior - 2022-07-17, 17:38

alonia napisał/a:
jakie peelingi są dobre przy wrażliwej i przesuszonej skórze głowy?


Osobiście polecam enzymatyczne peelingi. Są już takie do skóry głowy i mi osobiście sprawdzają się świetnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group