To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Porady napisane przez specjalistów - Fibromyalgia pomoc

Anonymous - 2012-10-04, 19:27
Temat postu: Fibromyalgia pomoc
w 2006 po wypadku (spadłem ze schodów w pracy ) nie chodziłem przez rok, po rehabilitacji dostałem rentę na Guernsey, niestety Guernsey nie jest krajem unijnym i renta ta po powrocie do polski mi nie przysługuje - tak mi powiedziano w Polsce. Mam potężne bóle pleców, głowy i kończyn szczególnie wzrastają z chodzeniem. Lekarze na Guernsey sugerowali że jest to rodzaj Fibromyalgii - z tymże w polsce żaden ze specjalistów nie chce mnie skierować na odpowiednie badania bo uważają że to nie jest choroba. Czy ktoś zna jakiegoś specjalistę w tej mierze - prosiłbym o pomoc.

Dodam jeszcze z całym szacunkiem że całą dokumentację medyczną mam w języku angielskim a większość lekarzy, których spotykam w Polsce dotąd - to ani be , ani me w tym języku . Jeden w związku z tym przepisał mi nawet zestaw do baniek bezogniowych , jakby to miało mi pomóc ?

Czy u nas w Polsce jest jakiś ośrodek zajmujący się fibromyalgią ?

Proszę o kontakt na mail - nunaki01@wp.pl - dziękuje serdecznie.

massagewarsaw - 2012-10-04, 19:34
Temat postu: kurs masaz tajski
jak pisalem dzis w innym watku http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=2442 - nokaut nie jest tu wiecej tolerowany.

watek nadal owarty, a jesli ktos chce, to mozna pisac na @

administrator - 2012-10-04, 20:36
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
jak pisalem dzis w innym watku http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=2442 - nokaut nie jest tu wiecej tolerowany.

watek nadal owarty, a jesli ktos chce, to mozna pisac na @

Jeszcze link aktywny usunąłem teraz jest czysto :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group