To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Konkursy, nagrody, losowania związane z masażem - 10 darmowych wejściówek na 26. Targi LNE & spa

administrator - 2012-09-23, 20:58
Temat postu: 10 darmowych wejściówek na 26. Targi LNE & spa
26. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa 10-11 listopada 2012 Kraków - zarezerwuj ten weekend!

Związku z tym wydarzeniem serwis e-Masaz.pl oraz czasopismo LNE & spa ufundowały dla państwa zestaw 10 (dwu dniowych) darmowych wejściówek na targi oraz 10 bezpłatnych prenumerat czasopisma.

Aby wygrać zaproszenia wystarczyło wysłać swoje dane (imię i nazwisko) na adres: konkurs@e-masaz.pl . Spośród nadesłanych zgłoszeń rozlosowaliśmy 10 zestawów.

Lista zwycięzców:

1. Paulina Wywiał, Starcza
2. Karol Jabłoński, Kamienica Polska
3. Dariusz Ceglarski, Wieluń
4. Justyna Fabisiak, Myszków
5. Dorota Kijańska, Wołczyn
6. Agnieszka Brodalka, Kraków
7. Małgorzata Żal, Gdańsk
8. Mateusz Gierczak, Ruda Śląska
9. Klaudia Skrobot, Kobylanka
10. Karolina Pol, Zduńska Wola


Gratulujemy!

Zakończenie konkursu 30 października.

massagewarsaw - 2012-09-23, 21:11
Temat postu: kurs masaz tajski
konkurs za konkursem, wlasnie przed chwila skonczyl sie konkurs letni.

kto sie nie zalapal ostatnio, ma kolejna szanse na wygrana

administrator - 2012-10-30, 12:32

Mały up bo jutro zakończenie konkursu. Zapraszamy do udziału.
administrator - 2012-10-31, 19:24

Lista zwycięzców:

1. Paulina Wywiał, Starcza
2. Karol Jabłoński, Kamienica Polska
3. Dariusz Ceglarski, Wieluń
4. Justyna Fabisiak, Myszków
5. Dorota Kijańska, Wołczyn
6. Agnieszka Brodalka, Kraków
7. Małgorzata Żal, Gdańsk
8. Mateusz Gierczak, Ruda Śląska
9. Klaudia Skrobot, Kobylanka
10. Karolina Pol, Zduńska Wola

Gratulujemy!

adamm - 2012-11-01, 12:37

Ciekaweilu z tych ludzi w ogóle się wybierze na targi.... Bo jeżeli wygrali a nie mają zamiaru w nich uczestniczyć... Blokowane miejsc na chcących i głodnych...
Ale i tak Gratulacje :) !

administrator - 2012-11-01, 12:50

adamm napisał/a:
Ciekaweilu z tych ludzi w ogóle się wybierze na targi.... Bo jeżeli wygrali a nie mają zamiaru w nich uczestniczyć... Blokowane miejsc na chcących i głodnych...
Ale i tak Gratulacje :) !

Mamy nadzieje ze ktoś z wygranych zrobi relacje z kongresu.

JustynaZuzanna - 2012-11-02, 09:45

Witam
Dziękuj serdecznie, tym bardziej się ciesze że mam same smutki więc dostałam od Was na pocieszenie życia chwilę relaksu :)

Czy ktoś z mojego regionu wybiera się może na targi?? Co by koszty podróży były tańsze???

Pozdrawiam Justyna

administrator - 2012-11-02, 10:55

JustynaZuzanna napisał/a:
Witam
Dziękuj serdecznie, tym bardziej się ciesze że mam same smutki więc dostałam od Was na pocieszenie życia chwilę relaksu :)

Czy ktoś z mojego regionu wybiera się może na targi?? Co by koszty podróży były tańsze???

Pozdrawiam Justyna

Gratulujemy. Zawsze zostaje tez Pociąg który nie jest drogi a czas podroży prawie taki sam jak samochodem w obecnych remontach i korkach.

JustynaZuzanna - 2012-11-02, 12:31

e-Masaz.pl napisał/a:
JustynaZuzanna napisał/a:
Witam
Dziękuj serdecznie, tym bardziej się ciesze że mam same smutki więc dostałam od Was na pocieszenie życia chwilę relaksu :)

Czy ktoś z mojego regionu wybiera się może na targi?? Co by koszty podróży były tańsze???

Pozdrawiam Justyna

Gratulujemy. Zawsze zostaje tez Pociąg który nie jest drogi a czas podroży prawie taki sam jak samochodem w obecnych remontach i korkach.


Obecnie samochodem to około 1,5-2 godzinki, 115km, auto na gaz 25zł/100km (wyliczane na podstawie nawigacji i doświdczenia kierowcy Tira:D)
Pociąg do PKP dworzec główny w Krakowie: 2 przesiadki, czas 3-4godzin (w zależności czym się uda jechać) 183km cena 45,50zł bilet zwykły (na ulgowy jestem za stara) - obliczanie na podstawie strony pkp :)

Więc wszystkie znaki na niebie mówią - jedź samochodem :D Czy pojade sama czy z kimś wyjdzie i tak taniej i szybciej.

Widzę że z "mojego regionu" jeszcze dwie osoby są :) ze Starczej i Kamienicy Polskiej

administrator - 2012-11-02, 17:46

JustynaZuzanna napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
JustynaZuzanna napisał/a:
Witam
Dziękuj serdecznie, tym bardziej się ciesze że mam same smutki więc dostałam od Was na pocieszenie życia chwilę relaksu :)

Czy ktoś z mojego regionu wybiera się może na targi?? Co by koszty podróży były tańsze???

Pozdrawiam Justyna

Gratulujemy. Zawsze zostaje tez Pociąg który nie jest drogi a czas podroży prawie taki sam jak samochodem w obecnych remontach i korkach.


Obecnie samochodem to około 1,5-2 godzinki, 115km, auto na gaz 25zł/100km (wyliczane na podstawie nawigacji i doświdczenia kierowcy Tira:D)
Pociąg do PKP dworzec główny w Krakowie: 2 przesiadki, czas 3-4godzin (w zależności czym się uda jechać) 183km cena 45,50zł bilet zwykły (na ulgowy jestem za stara) - obliczanie na podstawie strony pkp :)

Więc wszystkie znaki na niebie mówią - jedź samochodem :D Czy pojade sama czy z kimś wyjdzie i tak taniej i szybciej.

Widzę że z "mojego regionu" jeszcze dwie osoby są :) ze Starczej i Kamienicy Polskiej

A to faktycznie po takich wyliczeniach lpg wygrywa ;)

zbyszek - 2012-11-02, 18:14

Ja z Częstochowy jadę PKS-em, 2,5 godz., 25 zł w jedną stronę, takie czasy
JustynaZuzanna - 2012-11-02, 18:19

samochodem było by pewnie z Czewy z 15-20min szybciej. No ale PKP zagina czasoprzestrzeń.... Jadąc z Czewy do Krakowa Pociągiem trzeba najpierw do Katowic się dostać, przesiadka, gdzieś tam, przesiadka i dopiero Kraków....
zbyszek - 2012-11-02, 18:35

To ja wiem, ale wybieram się z Czewy PKS o 7.16, w Myszkowie 8.10, Kraków 9.50, dla Ciebie 15.50zł chyba, w sumie nie tak źle
JustynaZuzanna - 2012-11-02, 18:37

ooo to łaskawie przez Myszków też jedzie ?? Kolego zaraz do Ciebie pisze priva :D
gusiaN2 - 2012-11-08, 20:17

Jadę z Wrocławia autem sama mam 4 miejsca wolne jakby jakaś dziewczyna była chetna na zrzutkę na paliwo razem i raźniej będzie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group