To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Masażyści mobilni

masazysta2010 - 2012-09-18, 19:26
Temat postu: Masażyści mobilni
Witam temat skierowany jest do masażystów, którzy chcą założyć działalność własną z dojazdem do klienta oraz tych, którzy dojeżdżają. Chciałbym abyśmy podzielili się swoją wiedzą co do reklam, cen, różnych firm świadczących usługi reklamowe itd. Zapraszam do rozwinięcia tematu...
Broneczek - 2012-10-25, 20:06

Witaj
ja planuje rozpocząć działalność dojazdową :wink:
Planuje też reklamę na tylną szybę auta.
Ciekaw jestem czy coś będę widział z tyłu po zmierzchu przy deszczu....
Do tego wizytówki, ulotki promocyjne ;) no i stronka www.
To akurat mnie nie przeraża, bardziej poruszanie się w zimie po dużym mieście w korkach i znalezienie miejscówki do zaparkowania, tak żebym nie musiał biegać ze stołem po śniegu...

MarciaXXS - 2012-11-12, 22:52

Witam
Podnoszę temat, ja również zamierzam otworzyć działalność, chodzi tylko i wyłączni o usługi w domu pacjenta. Masowałam przez jakiś czas w przychodni rehabilitacyjnej, jednak stanowisko nie utrzymało się z powodu małej ilości pacjentów. Teraz chcę spróbować na własną rękę, tylko zastanawiam się jak pozyskać nowych pacjentów. Mam nadzieję,ze uda mi się "uruchomić" kontakty z byłymi podopiecznymi, z którymi się polubiłam i licze że będzie wiele osób z polecenia, do tego wizytówki, ewentualnie ulotki, ogłoszenie w internecie. Czy ktoś ma jakiś sposób na to jak przytrzymać przy sobie pacjenta? Wiadomo, ze masaż to wydatek i może być ciężko. Sam urok i profesjonalizm mogą nie wystarczyć. Wiem, ze na tym forum jest wiele doświadczonych osób i liczę że podrzucicie jakiś pomysł :)

administrator - 2012-11-17, 09:35

Reklama na własnym samochodzie. Możesz zaproponować tez sprzedaż kosmyków. Rabaty dla stałych klientów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group