To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Środki poślizgowe

masazysta2010 - 2012-09-17, 20:35
Temat postu: Środki poślizgowe
Wątkiem tematu są środki poślizgowe do masażu. Oprócz tego, że dobieramy do włanych upodobań oraz potrzeb pacjentów to poszukuje dobrych firm na których mogłbym się bazować i bezreklam proszę :wink: do masażów relaksacyjnych, limfatycznego, segmentarnego, sportowego, klasycznego oraz twarzy:). I kiedy używamy balsamów, kremów itd, Dla mnie najważniejszesą składy, które zawieraja oliwki itd. oraz kiedy najlepiej używać balsamów oliwki oraz kremów imaści( kiedy są najlepsze efekty) ....
administrator - 2012-09-17, 22:16

Ja korzystam z oliwek ziaji, ładnie pachną i są hipoalergiczne. Kiedyś bambino ale okropnie pachnie moim zdaniem.
masazysta2010 - 2012-09-18, 14:46

Ziaja oki,ale tłuszczy się okropnie, jest tania ale dobra uważam, a co do cen z masażem do klienta bo mam zamiar założyć taka działalność jak dobrać cene najlepiej bo czytałem naforum i nie mogę znaleźć nic:) może byś sie podzielił z doświadczeniem w branży
administrator - 2012-09-18, 14:49

masazysta2010 napisał/a:
Ziaja oki,ale tłuszczy się okropnie, jest tania ale dobra uważam, a co do cen z masażem do klienta bo mam zamiar założyć taka działalność jak dobrać cene najlepiej bo czytałem naforum i nie mogę znaleźć nic:) może byś sie podzielił z doświadczeniem w branży

Nie odbiegaj od tematu. Ceny masaży z dojazdem gdzieś na forum już były poszukaj w szukajcie u góry forum. Albo najlepiej załóż nowy temat niech się wszyscy wypowiedzą ci któryż pracują jako mobilni masażyści



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group