To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Porady napisane przez specjalistów - Rozmwa kwalifikacyjna w Day SPa Pomoc

masazysta2010 - 2012-09-06, 20:01
Temat postu: Rozmwa kwalifikacyjna w Day SPa Pomoc
Zapewne był już poruszony ten temat lecz nie mogę znależ. Dzisiaj byłem narozmowie kwalifikacyjnej w SPA w Łodzi, zaproponowali mi 1500zł brutto plus prowizje od zabiegu,3 miesiące umowe na okres próbny lecz będe jeszcze zaproszony na wykonanie zabiegu tzn. będe musiał wykonać masaż relaksacyjny i jeśli uznają, że to właśnie poszukują(wiecie co mam namyśli) to mnie zatrudnią. Dla mnie tośmieszne rozumiem sprawdzenie moich umiejętności manualnych lecz każde SPA ma swoje zabiegi na ciało i zanim dopuści pracownika do klienta przeprowadza szkolenie a tu masaż relaksacyjny? każdy wykonuje inaczej co nie znaczy żle? A jeżli chodzi oszkolenie oni nie robią, mówią gdzie i na to wychodzi, że ja place;/. Smutne jest to, że kocha sie to co się robi i brak możliwości rozwoju zawodowego jeśli chodzi o płeć męską... masaż staje się jak dla mnie podtekstem sexualnym ylko kobiety nie patrza pracodawcuna umiejętności i zapał... proszęo opinie jaka placa powinna być i jak dobierać pracodawców i jak sobieradzić zrozmowami kwalifikacyjnymi:)
trecking - 2012-09-18, 09:07

Spa to najmniej wdzięczna praca. Płacą fatalnie, bo w tej branży ma zarabiać właściciel a nie masażysta-wyrobnik. Musisz być cały czas czujny gdyż "klient płaci klient wymaga" a ludzie są różni, mniej lub bardziej normalni. co do rozmowy i masażu relaksacyjnego to ci nikt nie pomoże bo nie wiadomo czego oni oczekują. Ilu odbiorców tyle wersji masażu. Musisz robić tak jak uważasz, może się wstrzelisz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group