To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Technik masażu, biomasażysta, instruktor odnowy biologicznej

nataliszka - 2012-08-29, 12:44
Temat postu: Technik masażu, biomasażysta, instruktor odnowy biologicznej
Od dawna myślałam nad tym czy nie poszerzyć swoich umiejętności i nie wykształcić się w wybranym przeze mnie kierunku tylko nie na studiach a w szkole policealnej. Rozważałam wszystkie dostępne kierunki i zatrzymałam się na trzech: biomasażysta, technik masażysta oraz instruktor odnowy biologicznej. Uważam, że im bardziej ambitny i wymagający kierunek to tym bardziej dochodowy w przyszłości. Jak uważacie, na którym kierunku nabędę największą ilość wiedzy i w jakim zawodzie będę mogła najlepiej odnaleść się na rynku pracy? Jeśli posiadacie jakąkolwiek wiedzę na ten temat proszę odpiszcie jak najszybciej:)
administrator - 2012-08-29, 12:52

Technik masażysta. Potem możesz zrobić dodatkowo biomasażysta lecz technik to większa wiedza a instruktora na końcu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group