To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Lęk przed pierwszym masażem wyjazdowym.....

Myśliciel_25 - 2012-08-28, 11:41
Temat postu: Lęk przed pierwszym masażem wyjazdowym.....
Witajcie
otóż, zamierzam rozpocząć kariere "dostawcy" masażu, ale czuje jakąś blokadę przed pierwszym masażem u obcej osoby....
Jestem dyplomowanym masażystą, mam porządne łóżko do masażu, dobre olejki, prześcieradła, wszytko kupione ;)
ale ciągle robię sobie jakieś wizje w głowie że jak pojade do czyjegoś domu to sytuacja może mnie czymś zaskoczyć...
Masowałem już w salonie spa kilkanascie razy, ale tam to ja byłem u siebie i nie wiele rzeczy mogło mnie zaskoczyć.
Zamierzam na początek oferować masaż relaksacyjny i leczniczy w mniej zaawansowanych przypadkach medycznych.

Czy przebieranie się w łazience klienta w biały uniform do masażu /spodnie,koszulka/ to dobry pomysł?

Na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy pierwszych wizytach?
Jak wchodzicie pierwszy raz do nowego klienta to rozmawiacie z nim na luzie z humorem czy rozmowa dotyczy tylko miejsca rozłożenia stołu i przeciwskazań? ;)
Nie wiem jak sie zachować w takich sytuacjach...



Napiszcie coś starszaki ;)

massagewarsaw - 2012-08-28, 12:03
Temat postu: kurs masaz tajski
przez ponad 2 lata nie chodziles po rodzinie i znajomych cwiczyc technik?

przebieranie w lazience jak najbardziej wskazane. Czy znasz lepsze miejsce w domu do przebrania sie i umycia rak?

luz wskazany, humor nie koniecznie, wskazania i przeciwskazania w rozmowie telefonicznej (w domu u klienta troche za pozno - raczej nie wyjdziesz od niego z kwitkiem). Kazdy przypadek jest indywidualny, juz przy telefonicznym umawianiu zabiegu bedziesz miec wstepny obraz.

jesli nie wiesz, to przetrenuj na sucho z kolegami z klasy, nawet telefonicznie. U mnie bylo cos takiego w parach w klasie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group