To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Akademia Zdrowia - Pomoc w wyborze

Kasia88 - 2012-08-21, 15:47
Temat postu: Akademia Zdrowia - Pomoc w wyborze
Witam wszystkich :) .

Słyszałam bardzo dobre opinie o tej szkole w Łodzi, jednak zastanawiam się nad ofertą, ponieważ Technika Masażysty robić nie chcę, zostaje mi biomasażysta lub kursy... i teraz mam dylemat, czy pójść na 2 lata biomasażu, czy zrobić kilka szybkich kursów, stąd moje pytania:

1. Który wybór byłby lepszy, 2 letnia szkoła, czy szybki kurs masażu klasycznego.

2. Czy Biomasażysta kończy się jakimś egzaminem zawodowym? To samo tyczy się kursów.

3. Czy egzaminy składają się z teorii i praktyki, czy jest to tylko czysta teoria?

4. Czy po biomasażu, posiądę uprawnienia do wykonywania masażu klasycznego?

5. Czy Biomasaż naprawdę działa.

Jestem zielona w tym wszystkim i bardzo bym wam była wdzięczna za szybkie odpisanie, bo jestem ciekawa co wybrać, a z natury wolę pytać, niż wpakować się w coś bez przyszłości.

Oto link do szkoły:

akademia-zdrowia.pl/lodz,13.html

Z góry dziękuję za pomoc ^^. :*

Kasia

administrator - 2012-08-21, 20:59
Temat postu: Re: Akademia Zdrowia - Pomoc w wyborze
Kasia88 napisał/a:

1. Który wybór byłby lepszy, 2 letnia szkoła, czy szybki kurs masażu klasycznego.

Odp. 2 letni szkola technika masażysta, zawsze możesz robić zaocznie.

Kasia88 napisał/a:

2. Czy Biomasażysta kończy się jakimś egzaminem zawodowym? To samo tyczy się kursów.

Odp. Egzamin zawodowy czyli tytuł technika masażysty otrzymuje się po skończeniu 2 letniej szkole.

Kasia88 napisał/a:

3. Czy egzaminy składają się z teorii i praktyki, czy jest to tylko czysta teoria?

odp. Pytaj w sekretariacie szkoły/kursów

Kasia88 napisał/a:

4. Czy po biomasażu, posiądę uprawnienia do wykonywania masażu klasycznego?

odp. Pytaj w sekretariacie szkoły/kursów

Kasia88 napisał/a:

5. Czy Biomasaż naprawdę działa.

odp. Idziesz na to i zadajesz takie pytanie.

Poczytaj trochę na forum informacji.

massagewarsaw - 2012-08-21, 22:02
Temat postu: Re: Akademia Zdrowia - Pomoc w wyborze
2,3. nie. Egzamin zawodowy po technikum. W szkolach, co najwyzej, egzamin wewnetrzny.

4. tak, wiekszosc programu to klasyk, a kierunek biomasaz wprowadzili, poniewaz nie udalo im sie, swego czasu, zorganizowac nauczania na poziomie technika. Obiecali uczniom technika, a w trakcie nauki zanizyli program. Od jakiegos czasu robia rowniez technika, ale tez kreca biomasaz. Opieram sie na zeznaniach Truskawy sprzed paru lat, jesli sie myle, to niech mnie poprawi.

5. jesli nie jestes przekonana do biomasazu, to go nie rob.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group