To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Jakie zabiegi można wykonać w domu

Truskawa - 2008-05-02, 08:59
Temat postu: Jakie zabiegi można wykonać w domu
Witam.
Tak jak w temacie mam pytanie odnosnie mozliwosci wykonania zabiegow w domowym zaciszu bez uprzedniego przeszkolenia.
Panna naczytala sie na forum i naogladala w tvn style o roznych zabiegach ale ja nie jestem w stanie wyslac jej do salonu z powodu braku funduszy....
Czytalem o blocie z morza martwego dobrym na celulit( owijani folia stretch w okolicach ud i posladkow)
Czytalem takze o glince ghassoul(zabiegi na twarz)
Napiszcie mi jaka jest mozliwosc wykonania takich zabiegow w domu i co mozna jeszcze innego wymyslec. Moze jakies stronki z opisami i przepisami...
Poratujcie bo mnie kobieta zyc nie da:P

massagewarsaw - 2008-05-02, 10:39
Temat postu: masaz warszawa
rob to co jest w twojej kompetencji, czyli drenaz limfatyczny na przemian z silnym masazem uelastyczniajacym skore (mozesz zamiast oleju uzyc kremow przeciw cellulitowi albo grubych peelingow np fusy od kawy) albo wykonac masaz szorstka gabka.

problem w tym, ze trzeba to robic codziennie czy kilka razy dziennie - wiec dziewczyna z reguly powinna robic to sama, gdy ma czas. Sa tez masazery, pasy wibrujace, ktore mozna uzywac np ogladajac telewizje. Mam taki uzyty pare razy, a teraz stoi w kacie pokoju, nawet wlaczony do gniazdka, ale juz nie uzywany od miesiecy.

jesli sie naczytala to wie juz lepiej co moze byc dla niej skuteczne a co nie - wiec niech kupi preparaty czy urzadzenia i da tobie instrukcje.

a moze niech twoja dziewczyna pojdzie na jakies kursy kosmetyczne i w przyszlosci razem bedziecie prowadzic gabinet, ktory planujesz otworzyc?

na forum wizaz.pl kafeteria.pl i dziesiatkach innych forach dla kobiet just duzo dyskusji o domowych zabiegach na cellulit - nie jestem specjalista, ale wydaje sie ze sport i wlasciwa dieta powinna tez cos pomoc

Truskawa - 2008-05-02, 11:30

Z tymi kursami dla swojej kobiety juz dawno myslalem ale to jest typowy umysl humanistyczny i jak ona twierdzi nie nadaje sie do czegos takiego...
Poczytam jeszcze i zobacze co sie da w tym temacie zrobic.

Mam jeszcze jedno pytanko:
Aby wykonywac masaz aromaterapeutyczny potrzebne sa jakies kwalifikacje??
Jezeli nie to poprosilbym o info jak sie za to zabrac i gdzie dobre info o olejkach i ich wskazaniach sa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group