To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jaki żel chłodzący wg was jest najlepszy?

Ajek - 2012-07-16, 15:31
Temat postu: Jaki żel chłodzący wg was jest najlepszy?
Dziś kupiłem 'fastulg' - żel chłodzący na bazie ziół. Jednak nie jestem zbytnio zadowolony. Macie jakieś doświadczenie to poradźcie jaki preparat chłodzący polecacie, który będzie przeszywał chłodem ciało, a nie tylko sprawiał lekkie uczucie chłodu lub wcale
administrator - 2012-07-16, 19:15

Znam coś takiego ale do masazu tego nie stosowałem. Są jeszcze zele chłodzące po opalaniu ale to to już inna para kaloszy ;)

Ziaja, Rebuild Termo wyszczuplanie, Żel chłodzący

Zapobiega gromadzeniu się substancji lipidowych. Aktywuje spalanie tkanki tłuszczowej. Wzmacnia i poprawia strukturę skóry.
Zapewnia orzeźwiające uczucie chłodu. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując preparat:
- po ćwiczeniach: fitness, aerobic
- po gruboziarnistym peelingu.
Substancje aktywne: bio-Ca2+ Coralliny officinalis - wysoce biodostępny wapń otrzymywany z algi czerwonej. Ograniczając dojrzewanie komórek tłuszczowych (adipocytów), zapobiega gromadzeniu się tłuszczów w skórze.
phytocomplex antycellulit - złożony z morszczynu, bluszczu, gorzkiej pomarańczy i rozmarynu. Poprawia elastyczność i jędrność skóry. Zmniejsza objawy cellulitu oraz zapobiega nierównomiernemu rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej.
Menthae extract - wykazuje wysoką aktywność chłodzącą. Zwiększa wrażliwość termoreceptorów odpowiedzialnych za odczucie zimna i hamuje odczuwanie ciepła.

Szczawik - 2012-09-25, 23:16

Witajcie,
Na jakim etapie masażu , zrobić wcierke, takim chłodzącym żelem?
Na początku czy pod koniec?

Oraz, w jakich przypadkach stosować maść rozgrzewającą a w jakich chłodzącą?
Będe wdzieczny za odpowiedź :)

Pozdrawiam

aron222 - 2012-10-07, 12:45

Ja polecam nowość w Polsce żel na bazie krioterapii Biofreeze, sprowadzałem go z USA ale od niedawna można go kupić w Polsce np tu: biofreez.com.pl tam można o nim poczytać i jest opisana technika masażu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group