To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Ucisk nerwów - Rozpaczliwa pro¶ba o pomoc

conir - 2012-07-09, 10:10
Temat postu: Ucisk nerwów - Rozpaczliwa pro¶ba o pomoc
Witam serdecznie wszystkich użytkowników,

Jeżeli temat jest założony w złym dziale bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.
Jestem mężczyzn±, mam 22 lata.

Około rok temu podczas treningu pleców na siłowni. Mniej więcej takie ćwiczenie:

http://gfx.dlastudenta.pl...martwy_ciag.jpg

Nagle pojawił się niespodziewany ból pleców (jestem laikiem więc wytłumaczę po swojemu), bolało po lewej stronie od kręgosłupa na wysoko¶ci klatki piersiowej.

Z każdym dniem ból stawał się nie do wytrzymania, miałem wykonany rezonans, RTG, chodziłem po specjalistach-ortopedach i na rezonansie nie wyszło dosłownie nic co mogłoby być przyczyn± takiego bólu..

Od ok roku stałem się tzw. dziadem ponieważ każdy wysiłek fizyczny, jazda na rowerze, pływanie itd wi±zało się z bólem nie do wytrzymania..

Poszukuję specjalisty (woj. ¶l±skie), który mógłby zweryfikować czy jest jaki¶ ratunek dla moich pleców.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group