To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Jakie maści najlepsze?

Marlena - 2012-07-04, 14:27
Temat postu: Jakie maści najlepsze?
Jakie najczęściej stosujecie maści przeciwbólowe?
tezapl - 2012-07-04, 16:19

końskie
Marlena - 2012-07-04, 16:45

Kiedyś maści końskie były świetne, a teraz nie wiem czy zmienili skład czy trafiam na podróbki bo są bardzo słabe.
massagewarsaw - 2012-07-04, 17:12
Temat postu: kurs masaz tajski
masci konskich jest teraz bez liku, wielu producentow. Niestety, jakosc spada (mniej olejkow eterycznych, wyciagow ziolowych), zeby konkurowac o cene.

bylo wczesniej w o konskiej w watku o masci tygrysiej http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=2080

sam uzywam tygrysiej, bo ja znam i mam tanio. Jakosc niezmnienna, jest wydajna, klienci doceniaja i sami kupuja na wlasny uzytek

k1fan - 2012-07-04, 18:24

Miewam wiele urazow, masci konskiej zuzylem juz kilogramy i musze powiedziec ze wcale nie jest rewelacyjna, takze nie polecam ...
Marlena - 2012-07-04, 20:45

k1fan a co byś polecił?
k1fan - 2012-07-05, 07:40

Uzywalem fastum, naproxen, najlepiej pomagal mi jednak ketoprom. Mozesz sprobowac neo capsiderm .. ale ostrzegam ze mozna sie sparzyc. Albo .. stary dobry ben gay, moze nie pomagal ale smarowalem bo lubie ten zapach ;)
karolina770 - 2012-07-17, 22:02

mowisz ze stosowales masc ketoprom ona jest jednak na recepte nie bales sie ze moze komus zaszkodzic ?
k1fan - 2012-07-18, 19:24

Cytat:
ona jest jednak na recepte nie bales sie ze moze komus zaszkodzic ?
Takie pytanie mozna zadac lekarzowi a to JA ja uzywalem, nikomu nie dawalem. Kupilem z polecenia znajomego, z tego co pamietam kilka lat temu nie byla na recepte, nie wiem jak jest teraz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group