To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Gdzie do szkoły?

poli - 2008-04-29, 18:03
Temat postu: Gdzie do szkoły?
w tym roku koncze studium masazu w gdyni i chcialbym wiedziec gdzie moge kontynuowac nauke?slyszalem op kilku szkolach,w gdansku,w elblagu,ale dokladnie to nikt nic nie wie.
massagewarsaw - 2008-04-29, 18:10
Temat postu: masaz warszawa
jesli piszesz tutaj 'studium' i w swoim innym temacie pisales o 'dyplomie' to wynika ze robisz technika, po nim tylko studia wyzsze fizjoterapia.

oczywiscie, mozesz isc na kursy specjalistyczne, bo klasyk nie jest ci pewnie potrzebny.

jesli, jakkolwiek, nie robisz technika, tylk jednoroczne studium czy po prostu kurs, to mozesz albo technika masazyste lub fizjo albo (jesli masz mature) na magistra fizjo

dino100 - 2008-04-29, 18:51
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:

jesli, jakkolwiek, nie robisz technika, tylko jednoroczne studium czy po prostu kurs, to mozesz albo technika masazyste lub fizjo albo (jesli masz mature) na magistra fizjo

Coś ci się chyba pomyliło - od kilku lat nie ma już możliwości robić technika fizjo. A więc tylko studia fizjoterapii. Uwaga: nie licz na jakiekolwiek dodatkowe punkty za to, że jesteś technikiem masazystą, Niektóre uczelnie dają je, ale tylko technikom fizjoterapii.

massagewarsaw - 2008-04-29, 19:08
Temat postu: masaz warszawa
a, przepraszam, zapomnialo mi sie - moze nie jestem zawsze celny, ale za to szybki
http://wizaz.pl/forum/sho...513&postcount=5

administrator - 2008-04-29, 21:17

Na Przymorzu w Gdańsku masz studia fizjoterapii zaoczne.
poli - 2008-05-02, 13:44

robie studium masażu,a chciałbym robic cos dalej w tym kierunku.technika masażyste nie dam rady bo wszedzie jest tylko dziennie i kombinuje mgr fizjoterapi.
administrator - 2008-05-02, 22:07

poli napisał/a:
robie studium masażu,a chciałbym robic cos dalej w tym kierunku.technika masażyste nie dam rady bo wszedzie jest tylko dziennie i kombinuje mgr fizjoterapi.

Jest prywatne 2 letnie studium masażu zaoczne. Ma papiery szkoły państwowej i otwrzymujesz po skończeniu tytuł technika.

Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM". ul. Grunwaldzka 238 B, 80-266 Gdańsk tel./fax (058) 341-02-82, tel. kom. 0605-251-346

Pozdrawiam :)

shark_hi - 2008-05-06, 19:37

W Elblągu jeżeli zaocznie to możesz iść na Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną na kierunek Fizjoterapeuty I-go stopnia. Możesz się tu uczyć zaocznie i semestr kosztuje ponad 2000 zł. Ja tylko tyle wiem jeżeli chodzi o tą szkołe, bo sama uczęszczam do innej. Jaki jest tam poziom, nie wiem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group