To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Co zrobić aby nie stracić uprawnien masażysty.

Andzelika Giero - 2012-06-25, 18:51
Temat postu: Co zrobić aby nie stracić uprawnien masażysty.
Witam!!

Tak jak w temacie mojego postu interesuje mnie co muszę zrobić aby nie stracić uprawnień masażystki. Moja sytuacja wygląda następująco: 3 lata temu ukończyłam studium masażu. Za 2 lata stracę uprawnienia do wykonywania zawodu masażysty ponieważ przebywam aktualnie w Holandii i nie pracuję w zawodzie (podobno okres ważności dyplomu bez praktyki wynosi 5 lat).
Czy możecie doradzić mi w jaki sposób mogę zachować swoje uprawnienia. Aktualnie nie mam możliwości podjęcia pracy w zawodzie. Może jakieś kursy lub bezpłatne praktyki, wolontariat, itp, coś co pozwoliłoby utrzymać kontakt z zawodem. Jeśli tak to w jakim minimalnym wymaganym wymiarze czasowym.

Pozdrawiam

massagewarsaw - 2012-06-26, 11:27
Temat postu: kurs masaz tajski
nie tracisz uprawnien zawodowych, nie musisz sie przejmowac. Moze kiedys wejdzie nowa stawa i moze sie to zmieni.

ale jesli masz zamiar w przyszlosci wrocic do tego zawodu, to rzeczywiscie powinnac praktykowac, doszkalac sie - im wiecej, tym lepiej

Krystek - 2012-08-16, 22:44

Z tego co się orientuje to nad pielęgniarkami i lekarzami wisi taka groźba, natomiast masażyści i fizjo są bezpieczni.
inez - 2012-08-29, 17:27

Rany, ale mnie teraz nastraszyliście:/ To można stracić uprawnienia po kilku latach bez umowy o pracę w zawodzie? czy nie?
administrator - 2012-08-30, 10:00

inez napisał/a:
Rany, ale mnie teraz nastraszyliście:/ To można stracić uprawnienia po kilku latach bez umowy o pracę w zawodzie? czy nie?

Nie

YoAska88 - 2013-01-09, 15:11

hej wszystkim;) jestem tu nowa i troszkę jeszcze nie ogarniam co jak i gdzie więc gdyby coś to mnie przegońcie gdzie trzeba;p
nurtuje mnie taka sprawa- czy masażysta może podjąć ''normalną'' pracę w zawodzie bez odbycia stażu?
pytanie nr2- jeśli obowiązek odbycia stażu istnieje to ile czasu ów staż trwać powinien? :roll: pozdrawiam;-*

massagewarsaw - 2013-01-10, 01:40
Temat postu: kurs masaz tajski
tak, moze pracowac bez starzu, jesli pracodawca tego nie wymaga. Moze tez otworzyc wlasna dzialalnosc
bananowy_kot - 2015-08-14, 08:03
Temat postu: uprawnienia
Witam, czy nadal jest tak, że gdy nie pracuje się w zawodzie masażysty/ja nie pracowałam nigdy i tak już 3 lata minęły/ to nie traci się uprawnień do wykonywania tego zawodu?
massagewarsaw - 2015-08-14, 09:37

Nic sie nie zmienilo, mozna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group