To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Ktoś ma już arkusz egzaminu teoretycznego czerwiec 2012 ?

max500 - 2012-06-18, 17:21

Odpowiedzi będą od 19 czerwca :) pikaaa1 możesz wysłać arkusz na pocztę ? :)
pikaaa1 - 2012-06-18, 17:24

mogę mogę tylko tam są pozaznaczane odpowiedzi
martuska1989 - 2012-06-18, 17:24

Jakby ktoś mógł, to prosze również o przesłanie arkusza na poczte martuska1989@gmail.com
lukitwin - 2012-06-18, 17:24

JustSlime napisał/a:
z tym pytaniem z pierwszej pomocy to na bank to z nogami i okładem było poprawne a co do neuropatii to tak samo zaznaczyłem ale słyszałem że neuropraksja była podobno poprawna przynajmniej tak zaznaczyła moja bardzo mądra koleżanka :)


jeśli chodzi o pytanie z nerwami ma być: axonotmesis- str 205 A. Zborowski( cześć V ), sam na nim poległem, byłem przekonany ,że neuropraksja.

Odczucia po egzaminie?
Część pierwsza- poszła mi fatalnie, poległem na prostych pytaniach, liczę na dobry klucz, odpowiedzi dobre na pograniczu. Pytania niektóre były źle ułożone, w niektórych odpowiedzi zbyt zbliżone. Zeszłe lata były wiele łatwiejsze, według mnie oczywiście.
Część druga-jak co roku, do zdania bez zaglądania w testy.

@ max , skąd masz informację ,ze dopiero 19 czerwca?

JustSlime - 2012-06-18, 17:26

tiudsn@wp.pl jakbyś mógł to i mi wyślij akrusz :)
pikaaa1 - 2012-06-18, 17:28

odczucia.? straszne... zbyt trudne,zbyt dogłębne moim zdaniem i zbyt podchwytliwe..licze cudem na te 25 pkt... rozwiązywałam bardzo dużą ilość testów i szło mi bardzo dobrze.. czego mam spodziewać się w środe.? nie wiem ale jeśli bedzie projekt tak trudny jak test to porażka na calej lini..
miodulka - 2012-06-18, 17:30

to ja też pytania poproszę na mmiodek@onet.pl ;) zakołowałam się tak, że w pewnym momencie sama nie wiedziałam jak mam na imie i zgodzę się :D Trochę trudny był :P
JustSlime - 2012-06-18, 17:31

pikaaa1 napisał/a:
mogę mogę tylko tam są pozaznaczane odpowiedzi

mogłabyś i mi wysłać ten arkusz? tiudsn@wp.pl albo wstaw na necik i daj link na forum tak będzie łatwiej :)

axis1 - 2012-06-18, 17:31

Niektóre pytania były na poziomie studiów fizjoterapii. To jest chore. Ale tak jest ze wszystkim w polsce. Sporo się uczyłem i wiedze mam ale tu pytania byly z kosmosu co niektóre. Np. masazu kosmetycznego w szkole w ogole nie mialem:) Walnąłem się na limfangionie, neuropraksji, hemiplegii, stalych ruchach okrężnych, i pewnie na czyms jeszcze. Bylo troche pytan latwych typu kosc udowa ale reszta byla zdecydowanie trudniejsza niz poprzednie testy i mam taki kociol w glowie ze nie wiem czy zdalem. Ale winie za to moją szkole a nie siebie bo ja sie uczylem tylko zamiast uczyc pod egzamin tluczono bzdury dlugi czas zupelnie nie potrzebne. Mnóstwo praw mielismy, testy rózne i nic z tego nie bylo. Ogólnie jestem zazenowany, bo naprawde sporo sie uczylem i wiedza jest. Poprzednie testy jak rozwiazywalem a mam od 2006 roku to z marszu w kazdym 40 dobrze przynajmniej w jednym 48/50. A dzis żenada. ŻENADA.
miodulka - 2012-06-18, 17:32

pilka to ja tez poprosze na mmiodek@onet.eu ;) trudno ;) moje odpowiedzi będę pamiętać wiec spoko ;)
axis1 - 2012-06-18, 17:33

tez prosze arkusz na mirekkasprzak@gmail.com
nataliabtw - 2012-06-18, 17:33

ja rowniez prosze pieknie o arkusz :) ) natalia_btw@o2.pl

dla mnie porazka.. niespodziewalam sie takich pytan, boje sie jak cholera, o pp jestem spokojna, bo proscizna dla mnie;)

JustSlime - 2012-06-18, 17:33

a jaką odpowiedź zaznaczyliście w ostatnim pytaniu o rodzaj masażu przy technice jakiej tam w cudzysłowiu?
miodulka - 2012-06-18, 17:34

a propos limfangionu :D co to wgl jest? oO bo szczerze to chyba przespałam ta lekcje bo pierwszy raz to na oczy widziałam...
lukitwin - 2012-06-18, 17:35

segmentarny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group