To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Jaki jest odpowiedni wiek na rozpoczęcia zawodu?

katka36 - 2012-05-05, 08:27
Temat postu: Jaki jest odpowiedni wiek na rozpoczęcia zawodu?
Witam!!

Chciałam spytać ,jaki wiek odpowiedni jest na rozpoczęcie zawodu masażysty ?
Skończyłam kurs (profesjonalnie przeprowadzony ),chciałabym jeszcze zrobić min. kurs "gorącymi kamieniami"
Bardzo lubię ten zawód ale nie ma doświadczenia aby zawodowo go wykonywać ,jedynie znajomym, rodzinie .
Nie mam już 20-lat ani 30-ści i ma wątpliwości czy dam sobie na rynku :roll:
Proszę o szczere opinie .
Pozdrawiam

massagewarsaw - 2012-05-05, 09:11
Temat postu: Re: Jaki jest odpowiedni wiek na rozpoczęcia zawodu?
katka36 napisał/a:
Witam!!

Chciałam spytać ,jaki wiek odpowiedni jest na rozpoczęcie zawodu masażysty ?
Skończyłam kurs (profesjonalnie przeprowadzony ),chciałabym jeszcze zrobić min. kurs "gorącymi kamieniami"
Bardzo lubię ten zawód ale nie ma doświadczenia aby zawodowo go wykonywać ,jedynie znajomym, rodzinie .
Nie mam już 20-lat ani 30-ści i ma wątpliwości czy dam sobie na rynku :roll:
Proszę o szczere opinie .
Pozdrawiam


jesli w wieku calkiem dojrzalym masz watpliwosci, czy to zawod dla ciebie, to pewnie nie jest on dla ciebie.

jest kryzys, i jeszcze przez dobre pare/parenascie lat - tylko nieliczni, najlepsi przebija sie i przetrwaja.

traktuj masaz jako drugie zrodlo dochodu. Wieczory/weekendy/swieta

Bodyworker - 2012-05-23, 13:40

Większość ciekawych terapeutów, masażystów których w życiu miałem zaszczyt spotkać rozpoczynało przygodę z masażem jako kolejny zawód. Kilka zaprzyjaźnionych masażystów rozpoczęło karierę po 40-tce. Tak więc spoko.
Piotr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group