To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Egzamin zawodowy

agnieszka - 2009-03-06, 12:58

Witam.Poczytałam sobie o tym egzaminie i ciarki mnie przeszły-90% nie zdaje! powiedzcie mi proszę z czym odchodzi taki absolwent i gdzie? bo do służby zdrowia to go chyba nie przyjmą prawda? czy można taki egzamin powtórzyć? czy tytuł dyplomowanego technika masazu uzyskuje się tylko po zdaniu wszystkich egzaminów?pozdrawiam
Adam P - 2009-03-06, 13:54

co Ty mowisz:D u mnie na roku 100% zdało :) nigdzie Cie nei przyjma bo nei masz zadnego papieru tylko swiadectwo z ocenami.
agnieszka - 2009-03-06, 14:52

hmmmmmmmm świadectwo czego? ukończenia szkoły o kierunku technik masazu ? przecież wtedy masz prawo używac tego tytułu-a skoro piszesz ze nie mam nic to tak jak bym tej szkoły w ogóle nie ukończyła i świadectwa tez nie powinnam dostac.......coś jest nie tak
Adam P - 2009-03-06, 15:52

to tak jak z technikum jakims skonczyc je mozesz ale jak nie zdasz egzaminu zawodowego to tak jak bys sie uczyla 3-4 lata w liceum bo nie masz zadnego papieru :) i tak samo tutaj z szkola masazu :) 2 lata nauki bez dyplomu :) oczywiscie mozesz liczyc na fart ze pracodawca przyjmie Cie na podstawie swiadectwa bo zapomnialas go akurat z soba wziasc :) ale w razie jakiejs kontroli to nie masz uprawnien :)
administrator - 2009-03-06, 16:14

agnieszka napisał/a:
czy można taki egzamin powtórzyć?

Tak można powtarzać... ;)

agnieszka - 2009-03-06, 17:11

dziękuję
shark_hi - 2009-04-12, 21:17

Jedyne co mogę poradzić wszystkim przyszłym masażystą, to walczyć do końca. Nie poddawajcie się i uczcie wszystkiego. Może teraz wydaje się wam coś bezsensowne ( i wierzcie lub nie czasem rzeczywiście tak jest), ale egzaminatorzy muszą wiedzieć, że umiecie to wszystko. A praca wygląda zupełnie inaczej niż praktyka czy nauka. Coś już o tym wiem :) .
Co do zdawalności, jest ona duża, ale weżcie też pod uwagę, że mateiał jest obszerny i jeżeli chodzi o część praktyczną, mają duże pole do wybrania wam schorzenia, czy techniki lub rodzaju masażu jaki mielibyście wykonać (a tak naprawdę stosować będziecie głównie klasyczny masaż, stosując ewentualnie kilka chwytów z innego masażu). Więc warto już teraz się poduczyć :P .
Pozdrawiam i życzę powodzenia naszym następcą. Wszystko jest do przejścia :D .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group