To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Egzamin zawodowy

shark_hi - 2008-05-25, 22:11

Dokładnie tak. Pisze się wszystko nie ważne czy dobrze, czy zle, bo i tak nie ma punktów ujemnych. I najważniejsze to kolejność. Jednym słowem paranoja!
myszaida - 2008-06-16, 15:42

tak tylko chcialam napisac ze juz po...

chyba nie bylo zle... choc nie wiem co ten exam. sprawdza bo na pewno nie umiejetnosci i zdolnosc poruszania sie w sferze wlasnej wiedzy medycznej...
ale moze sie nie znam...?

spora czesc zadan na zasadzie: 3 poprawne ale jedna odp. najlepsza...
w czw. bede miala arkusze to rozumiem ze jak wysle komu trzeba :wink: to umiesci tu :D chyba ze ktos mnie uprzedzi...

massagewarsaw - 2008-06-16, 15:45
Temat postu: masaz warszawa
czy rozumie, ze mozna pogratulowac zdanego egzaminu?
myszaida - 2008-06-16, 16:49

zobaczymy w sierpniu :D
jeszcze 2. etap w czwartek :D

massagewarsaw - 2008-06-16, 16:54
Temat postu: masaz warszawa
a, to zakuwaj.

wlasnie wczoraj rozmawialem z masazysta, ktory dostal dyplom w ubieglym tygodniu - ale pewnie mowil o certyfikacie z kursu, a nie o dyplomie.

myszaida - 2008-06-16, 17:08

uczylam sie 2 lata... :D teraz tylko trzeba isc i napisac..:D
massagewarsaw - 2008-06-16, 17:29
Temat postu: masaz warszawa
filozoficzne, stoickie podejscie - idz wiec na masaz, w zrelaksowanym stanie lepsze wyniki na egzaminie
administrator - 2008-06-16, 17:51

A może ktoś coś wie jaka choroba będzie na egzaminie praktycznym ? Dla osób zdających będzie to przydatna wiadomość.

Fakt faktem jak piszesz według schematu to powinno się zaliczyć bez problemu.

shark_hi - 2008-06-16, 18:47

Jeżeli chodzi o arkusz z testem to mam go w domu juz i mogę przesłać jak tylko zeskanuje. Pierwsza część już za nami, a teraz zostaje projekt. W czwartek czeka nas najtrudniejsze zadanie. Życzę więc powodzenia wszystkim, którzy będą go pisać :) .
administrator - 2008-06-16, 22:16

shark_hi napisał/a:
Jeżeli chodzi o arkusz z testem to mam go w domu juz i mogę przesłać jak tylko zeskanuje. Pierwsza część już za nami, a teraz zostaje projekt. W czwartek czeka nas najtrudniejsze zadanie. Życzę więc powodzenia wszystkim, którzy będą go pisać :) .

Przesyłaj będzie dla kolejnych pokoleń :wink: e-masaz@e-masaz.pl

administrator - 2008-06-20, 00:08

I jak wam poszło przyszli masażyści ?? :wink:
myszaida - 2008-06-20, 11:00

rwa kulszowa :D miodzio :D
gorzej pewnie ten test... zobaczymy
zreszta po pacjentach a nie po egzaminie bedzie wiadomo kto, co soba reprezentuje...
jako pedagog mam specyficzne podejscie do testow...
tak czy tak KONIEC na na na :D

administrator - 2008-06-20, 13:41

myszaida napisał/a:
rwa kulszowa :D miodzio :D
gorzej pewnie ten test... zobaczymy
zreszta po pacjentach a nie po egzaminie bedzie wiadomo kto, co soba reprezentuje...
jako pedagog mam specyficzne podejscie do testow...
tak czy tak KONIEC na na na :D

Chyba łatwy rodzaj chorby do opisania :) Wyniki pod konieć wakacji ? :wink:

Mar0 - 2008-06-23, 20:07

niby prosta jednostka, rwa kulszowa, ale później pojawiło się wiele dyskusji o tym co, jak i gdzie było trzeba masować?

jak wy to opisaliście?

wiem że tak naprawdę wszystko zależy od klucza odpowiedzi ale zapytać zawsze można :mrgreen:

myszaida - 2008-06-26, 19:54

test juz sprawdzilam i powinno byc ok :D
z prakt. to nie wiem... pewnie napisalam za duzo i nieczytelnie :D
u nas jak zawsze dyskusja czy z kd czy bez...

tak czy tak... jeszcze raz dzieki Wszystkim ktorzy pomogli mi opanowac stres podsylajac testy z poprzednich lat :D :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group