To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Pytanie dotyczące kursu masażu

vari - 2012-04-27, 17:50
Temat postu: Pytanie dotyczące kursu masażu
czesc! wybieram sie na kurs masazu juz na poczatku maja. chce sprawdzic czy nadaje sie na masazystke :) ale mam pewien problem. na kursie nie chce wyjsc na najwiekszego mlota i chce wiedziec o czym do mnie w ogole mowia. bedzie to kurs dzienny, wiec w kilka dni przerobimy cala teorie. czy moge sie czegos sama nauczyc bedac w domu i nie majac jeszcze materialow? jesli tak to czego konkretnie? jesli to bedzie anatomia to bedzie ode mnie wymagana nazwa kazdego miesnia, kosci itp.? Bardzo prosze o odp. jesli cos wiecie, bede bardzp wdzieczna za kazda podpowiedz :)
massagewarsaw - 2012-04-27, 18:44
Temat postu: kurs masaz tajski
po to idziesz na kurs, zeby sie nauczyc. Mozesz probowac liznac cos teraz, ale raczej wysil sie w czasie kursu przez domowe doksztalcanie sie, bazujac na materiale z kursu.

tak, trzeba znac kilkadziesiat miesni i tylez samo kosci, warto rowniez po lacinie, bo podobnie nazywaja sie w wielu jezykach europejskich.

sa ksiazki wprowadzajace do masazu, w kazdej bibliotece jest kilkanascie, to ci wystarczy teraz

vari - 2012-04-27, 19:01

wlasnie boje sie ze podczas kursu nie zdaze sie tego wszystkiego nauczyc. Jutro ide do biblioteki i sie poucze. zawsze lepiej wiedziec wiecej niz mniej ;p
massagewarsaw - 2012-04-27, 20:24
Temat postu: kurs masaz tajski
problem w tym, ze uczac sie juz teraz, przed kursem, samej, mozesz uczyc sie materialu, ktory bedzie nieaktualny/przestarzaly, wbrew podrecznika kursowego czy niepotrzebny do zdania egzaminu. Niepotrzebnie pogmatwasz sobie wiedze.

mozesz czytac ksiazki wprowadzajace, zeby miec ogolne rozeznanie, ale sie nie ucz. Natomiast mozesz sobie powtorzyc podreczniki biologii, z ktorych sie uczylas anatomii i fizjologii

vari - 2012-04-29, 17:14

w sumie masz racje... Ale ucze sie teraz nazw miesni tych najwiekszych, przynajmniej to wiem ze mi sie na pewno przyda ;p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group