To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Masażer proszę o pomoc

Krychul - 2012-04-22, 23:04
Temat postu: Masażer proszę o pomoc
Witam,
Chciałbym zadać kilka pytań :wink:
Otóż chciałbym sobie kupić masażer lub jakiś przyrząd do masażu. Coś co rozluźni mięśnie i ogólnie pozwoli się zrelaksować. Widziałem na internecie masażery elektryczne, widziałem też masażer do pleców drewniany jakie są wasze opinie na ten temat ?
Bardzo proszę o odpowiedzi i dziękuje z góry.

Milove - 2012-04-23, 21:22
Temat postu: masażer do pół-amatorskiego klubu piłkarskiego
mam podobne pytanie, a nie chcę otwierać nowego tematu. potrzebuję mobilnego narzędzia do klubu sportowego. klub piłkarski, liga okręgowa, potrzebuje na mecze wyjazdowe fizjoterapeuty. ponieważ budżet na sprzęt jest słaby, zastanawiałem się nad http://www.omedika.pl/pl/...-do-masazu-/222 ale mam pewne wątpliwości. W przerwach meczy wykonuje się takie szybkie zabiegi 2-4 minut, ale czy to jest odpowiedni sprzęt w domyśle funkcjonalność i wytrzymałość ? Poza taką mobilnością na meczach wyjazdowych na pewno będzie wykorzystany również w samym klubie, ale tu jest już łóżko i bardziej jest nacisk na manual. Jeżeli ktoś miał doświadczenie sportowe, proszę o opinię. Dziękuję :)
massagewarsaw - 2012-04-24, 07:22
Temat postu: Re: masażer do pół-amatorskiego klubu piłkarskiego
jest tam napisane, ze to sprzet profesjonalny. Nadal bedziesz musial obslugiwac ten masazer, chyba, ze kupicie kilka dla sportowcow do samouzytku w przebieralni czy gdzie tam. Jesli ekipa duza i sam sobie nie radzisz, to wez kogos na praktyke, np ucznia masazyste czy fizjo. Za stowe pojada z wami na caly weekend, zeby nabrac doswiadczenia i znajomosci.

jesli masz zamiar kupic sprzet, to nie za taka cene. Poluj na alegro na uzywane za kilkadziesiat zl

BartekB - 2012-04-24, 23:37
Temat postu: Re: masażer do pół-amatorskiego klubu piłkarskiego
Milove napisał/a:
mam podobne pytanie, a nie chcę otwierać nowego tematu. potrzebuję mobilnego narzędzia do klubu sportowego. klub piłkarski, liga okręgowa, potrzebuje na mecze wyjazdowe fizjoterapeuty. ponieważ budżet na sprzęt jest słaby, zastanawiałem się nad http://www.omedika.pl/pl/...-do-masazu-/222 ale mam pewne wątpliwości. W przerwach meczy wykonuje się takie szybkie zabiegi 2-4 minut, ale czy to jest odpowiedni sprzęt w domyśle funkcjonalność i wytrzymałość ? Poza taką mobilnością na meczach wyjazdowych na pewno będzie wykorzystany również w samym klubie, ale tu jest już łóżko i bardziej jest nacisk na manual. Jeżeli ktoś miał doświadczenie sportowe, proszę o opinię. Dziękuję :)


drużyna piłkarska to 11 grojków. nie wiem czy wszyscy się klasyfikują od razu na zabieg, bo mógłbyś się zastanowić nad zakupem dwóch czy trzech z demobilu i wyszkolić samych zawodników, żeby robili sobie takie seanse. Sprzęt jaki pokazałeś jest rzeczywiście pro no i masz na niego gwarancję co jest pewnie niezbędne w klubie. Jeżeli klub stać to ciągnij, zawsze lepiej mieć nowy i lepszy żeby się podszkolić. Sprzęt sam jest bardzo dobry, bo podobnym bawiłem się na praktykach. Decyzja pozostaje dla ciebie.

Milove - 2012-06-13, 14:39

Hej, ostatecznie wybrałem ten moduł i sprawdził się idealnie. Rezerwowy bramkarz, bystry chłopak, bez oporów i z chęcią nauczył się prostych schematów masowania z wykorzystaniem przyrządu i bardzo pomógł mi w pracy. Bardzo fajny sprzęt, jedyny minus to dosyć duże wibracje na rękojeści i po dłuższym użytkowaniu "łaskocze" w dłoń. Do masażu niewyczynowych sportowców daje radę.
massagewarsaw - 2012-06-19, 05:53
Temat postu: kurs masaz tajski
jak juz pilkarze sie przekonali do masazera, to daj go im, a sam rob reczne, dla tych bardziej wymagajacych.

obslugiwanie przez ciebie przez dlugi czas tego wibratora moze zaszkodzic stawom. Jesli masz nieprzyjemne uczucie, to zle to wplywa na twoje rece

Anonymous - 2012-08-06, 22:05

Lepiej jednak używać go tylko w czasie potrzeby, bo jak zaszkodzisz stawom to potem nie będzie już odwrotu. Massagewarsaw ma zdecydowanie rację.
Milove - 2012-08-09, 16:08

panowie, może trochę więcej po paru miesiącach użytkowania. pomimo wibracji urządzenie do masażu sprawuje się idealnie, ewentualne niedogodności po długotrwałym użytkowaniu o jakich informowałem ustały, może też dzięki rozluźnianiu nadgarstka. Przyznam, że na początku wkładałem może zbyt dużo siły na masażer. Urządzenie do masażu do użytkowania o jakim pisałem jest ok. Przygotowania do sezonu trwają w pełni.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group