To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Działalność medyczna z wykonywaniem masażu w domu

rainajdog - 2012-04-03, 14:56
Temat postu: Działalność medyczna z wykonywaniem masażu w domu
jakiś czas temu (mam 24 lata) ukończyłem wyższą uczelnię (uzyskałem tytuł licencjata fizjoterapii) i planuje założyć działalność związaną z wykonywaniem masażu w domu pacjenta.
1. Czy jako lic. fizjoterapii mogę otworzyc taką działalnośc?
2. Czy mogę wykonywac masaż leczniczy?
Dziekuje z góry za pomoc.....:)

massagewarsaw - 2012-04-03, 16:53
Temat postu: kurs masaz tajski
1 tak
2 tak
3 jesli nie jestes pewien 1 i/lub 2, to nie, bo nie wiesz rzeczy, ktore powinienes juz dawno wiedziec, nawet przez zaczeciem licencjatu

rainajdog - 2012-04-04, 13:23

widzisz kolego, byłem pewnien ale się naczytałem na tym forum mnóstwa ustaw i innych takich podobno ogrniczajacych mnie rzeczy (np. o wieku masazysty mogacego pracowac w zawodzie) i dlatego zwatpiłem.....
dzięki za pomoc...

massagewarsaw - 2012-04-04, 13:31
Temat postu: kurs masaz tajski
ustawa jest ta sama od kilkunastu lat, nie zanosi sie na nowelizacje. Fizjo i masazysta moga byc nawet zderegulowani (tusk sypnal sie z tym z miesiac temu).

jesli chodzi o podniesienie wieku masazystow, to jeszcze to nie weszlo w zycie (czytaj daty, rowniez postow)

rainajdog - 2012-04-04, 14:21

czytam, czytam... :roll: tylko sie upewnić chciałem....
dzieki za pomoc jeszcze raz....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group