To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Opcje Odpowiedz Jak wyglądałby Twój idealny stół do masażu?

krzysztof.urba - 2012-04-02, 07:59
Temat postu: Opcje Odpowiedz Jak wyglądałby Twój idealny stół do masażu?
Na wstępie witam serdecznie i zapraszam - mam nadzieję do owocnej dyskusji.
Jeko pierwszy z tematów chciałbym zaproponować temat dotyczący stołów do masażu, które zapewne większość z Was używa w codziennej praktyce.

Czy w codziennej praktyce, spotykacie się ze:
- specyficznymi potrzebami,
- przydatnymi dodatkami,
- funkcjami, których Wam brakuje,
- cechami, które chcielibyście aby posiadał Wasz produkt,
których nie posiada obecny sprzęt, a chcielibyście aby w przyszłości znalazły się w Waszym idealnym stole?

administrator - 2012-04-02, 08:08

Może to się wyda śmieszne ale często gęsto na zabiegach pacjentki z okazałym biustem narzekały ze nie ma specjalistycznego wgłębiania w stole dla nich. 30-60 minut takie leżenia było dla nich uciążliwe. Wiem ze można wołek podłożyć ale jak to się ma do wygody. Może taki błahy problem i tyczy się tylko wybranej jednostki kobiet ale zawsze do rozpatrzenia.
massagewarsaw - 2012-04-06, 08:41
Temat postu: kurs masaz tajski
takie stoly z otworami na piersi sa juz robione na swiecie, tak samo, jak w otworem na brzuch (dla ciezarnych).

u mnie masaz z klientem na brzuchu trwa mniejsza czesc zabiegu, bo plecy mozna masowac z klientem twarza do gory i na bokach.

chcialbym stol przenosny z ogrzewaniem, bo czesto u klienta jest za zimno na masaz olejkami. Czasami przynosilem mate elektryczna, ale sie przesuwa na stole

administrator - 2012-04-06, 09:35
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
takie stoly z otworami na piersi sa juz robione na swiecie, tak samo, jak w otworem na brzuch (dla ciezarnych).

Ale w Polsce takich stołów chyba nie ma? Przynajmniej ja nie widziałem. W ośrodkach zdrowotnych/spa gdzie większość to panie taki stół by się przydał. Masaż pleców nie był by tak aż bardzo uciążliwy dla pan z większym biustem.

jasiolas - 2012-04-09, 09:13
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
e-Masaz.pl napisał/a:
massagewarsaw napisał/a:
takie stoly z otworami na piersi sa juz robione na swiecie, tak samo, jak w otworem na brzuch (dla ciezarnych).

Ale w Polsce takich stołów chyba nie ma? Przynajmniej ja nie widziałem. W ośrodkach zdrowotnych/spa gdzie większość to panie taki stół by się przydał. Masaż pleców nie był by tak aż bardzo uciążliwy dla pan z większym biustem.

Są np. w tym miejscu : http://www.stolydomasazu....uct&prod_id=111

administrator - 2012-04-10, 11:08
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
jasiolas napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
massagewarsaw napisał/a:
takie stoly z otworami na piersi sa juz robione na swiecie, tak samo, jak w otworem na brzuch (dla ciezarnych).

Ale w Polsce takich stołów chyba nie ma? Przynajmniej ja nie widziałem. W ośrodkach zdrowotnych/spa gdzie większość to panie taki stół by się przydał. Masaż pleców nie był by tak aż bardzo uciążliwy dla pan z większym biustem.

Są np. w tym miejscu : http://www.stolydomasazu....uct&prod_id=111

Dzięki za info.

massagewarsaw - 2012-04-22, 10:54
Temat postu: kurs masaz tajski
niestety, nie ma idealnego stolu, nawet zrobionego indywidualnie, na zamowienie, bo niektore cechy sie wykluczaja, np stol stabilny, wygodny, szeroki, z dodatkami, trwaly, funkcjonalny bedzie stolem ciezkim, etc.

pozostaje nam posiadanie wiecej niz jednego stolu, lekki do masazu na dojazd i ciezki, w gabinecie.

z rozwojem technologii i dostepem do nowych materialow, stoly beda coraz lepsze i tansze.

massagewarsaw - 2012-05-05, 20:25
Temat postu: kurs masaz tajski
nawiazujac do mojego marzenia o przenosnym stole podgrzewanym - czy ktokolwiek slyszal o kamieniach do podgrzewania stolu?
administrator - 2012-05-06, 10:52
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
nawiazujac do mojego marzenia o przenosnym stole podgrzewanym - czy ktokolwiek slyszal o kamieniach do podgrzewania stolu?

fakt faktem to tez dobry pomysł czasami w gabinecie czy nawet u potencjalnego klienta w domu jest chłodniej. Stół podczas drogi do klienta również ma tendencje w zimne dni się schłodzić a kładzenie się na taki stół w pierwszych chwilach jest nie wygodne. Milo by było podłączyć go na chwile do prądu podczas gdy pacjent się szykuje do zabiegu i podgrzać go trochę. No chyba ze już taki stół istnieje a ja o jestem nie na czasie ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group