To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - EGZAMIN PRAKTYCZNY KROK PO KROKU! JAK ZDAĆ!

max500 - 2012-03-27, 12:43
Temat postu: EGZAMIN PRAKTYCZNY KROK PO KROKU! JAK ZDAĆ!
Witam serdecznie zamieszczam szczegółowo opisany projekt na bazie wszystkich lat.
Jeśli dokładnie opanujesz wszystkie informacje osiągniesz gwarancje sukcesu czyli 75 %.
Osobiście zdobyłem 77 % w projekcie umieściłem wszystkie informacje zawarte w tym wzorze. Brak tylko opisu ćwiczeń ale myślę,że to rzecz indywidualna trzeba przyłożyć się trochę z kinezy co i jak napina rozluźnia. Jeśli chodzi o moje doświadczenie na egzaminie to radze pisać więcej jeśli nawet nie jesteśmy pewni czy dobrze opisujemy dany obszar.
I pamiętajcie jeśli np. z projekcie będzie opisany staw łokciowy opisujemy całą rękę nie tylko szczególne części im więcej tym lepiej. Ostatnio na egzaminie w tym roku był staw kolanowy i kolega nie opisał uda i nie zdał. Nikt nam punktów nie odejmie jeśli napiszemy więcej a źle.
Jeśli potrzebujecie pomocy piszcie mam dużo notatek zakresu masażu formie można powiedzieć konkretnej :)
Jeśli są jakieś pytania zapraszam do dyskusji. Trzeba się zalogować aby ściągnąć załączniki i móc zobaczyć cały obraz egzaminu praktycznego naprawdę warto:) Pozdrawiam






administrator - 2012-03-27, 12:56

Świetne!. Podczepiam temat dla zdających żeby nie umknął.
adrick - 2012-03-28, 21:31

Rewelacja, tego mi było trzeba. Wielkie dzięki.

Teraz tylko zagadką pozostaje metodyka. Czy wystarczy tak jak jest napisane czyli głaskanie powierzchowne, głębokie itd. czy jeszcze coś wypisywać np w nawiasie - 4 palcami, grzebyczkowe.

Na przykładzie tego uda piszesz w fazie właściwej a)masaż uda (i tu dodatkowo strona przednia tylna boczna i przyśrodkowa czy to rozdzielić na kolejne podpunkty czy może wogóle nie uwzględniać?)

Jeszcze raz dzięki!

max500 - 2012-03-29, 18:42

Oczywiście możesz napisać przykładowo głaskanie grzebyczkowe i inne więcej szczegółów większa szansa na zdobycie punktów. Możesz oczywiście podzielić przykładowo np: Przednia strona uda i myśliniki wymieniasz głaskanie poprzeczne,podłużne i itd boczna, przyśrodkowa tak aby wszystko było jasne i przejrzyście napisane. Metodyka w tym wzorze została opisana w skrócie ale są ważne szczegóły! Które występują w kluczu.
anioll - 2012-05-14, 21:50

Witam wlasnie znalazlam te strone i chcialabym sie dowiedziec jak sciaga sie zalaczniki, pozdrawiam
administrator - 2012-05-15, 14:07

anioll napisał/a:
Witam wlasnie znalazlam te strone i chcialabym sie dowiedziec jak sciaga sie zalaczniki, pozdrawiam

Prawym guzikiem myszki zapisz obrazek jako... np wybierasz JPG format.

anioll - 2012-05-15, 18:55

dziekuje za pomoc i tak szybką odpowiedz pozdrawiam
PatrykKrynicki - 2012-06-18, 12:09

Witam ja mam takie pytanie. Słyszałem iż w tym roku moze pojawic sie na etapie praktycznym zadanie z masażu segmentarnego.jak powinna wyglądać taka praca ktora by zdala ten ze egzamin?Prosiłbym o pilną odpowiedż .Z gory dziękuje i pozdrawiam.
max500 - 2012-06-18, 15:28

Musisz się nauczyć całej metodyki wszystko jest w książce. Czyli przesunięcia odruchowe, diagnostyka, techniki itd zaczynamy zawsze od kręgosłupa.
jumaja - 2012-06-19, 07:59

i to wystarczyło do zdania? W sumie nic odkrywczego
bodcom - 2012-11-12, 22:32

w którym miejscu znajdują się załączniki? z tematu oczywiście
administrator - 2012-11-17, 09:39

bodcom napisał/a:
w którym miejscu znajdują się załączniki? z tematu oczywiście

Faktycznie znikneły. Zerkne i naprawie.

administrator - 2012-11-17, 09:43

Załączniki działają
tezapl - 2012-11-23, 12:42

niestety nie działają
administrator - 2012-11-23, 13:09

tezapl napisał/a:
niestety nie działają

kliknij na obrazek to zaczną działać



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group