To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jakie kursy do pracy w odnowie biologicznej

Madzia - 2008-04-21, 20:08
Temat postu: Jakie kursy do pracy w odnowie biologicznej
hej, witam wszystkich.mam takie pytanie czy mozecie mi powiedziec jakie kursy musze skonczyc jeszcze zeby zaczac szukac pracy w jakiejs odnowie biologicznej? na razie mam kurs masażu klasycznego, bede robic jeszcze kurs masazu leczniczego, ponadto mam dyplom refleksologa. czy to malo czy cos jeszcze powinnam skonczyc?
administrator - 2008-04-21, 20:34

Kurs masażu kamieniami chyba podstawa. :wink:
massagewarsaw - 2008-04-21, 20:42
Temat postu: masaz warszawa
to wszystko zalezy od pracodawcy - generalnie, im wiecej, lepsze i dluzsze kursy tym twoje szanse wieksze.

jesli piszesz o 'kursie masazu leczniczego' to prawdopodobnie szkola wprowadza cie w blad (patrz ostatni post
http://www.forum.e-masaz....?t=153&start=15 )

masaz leczniczy to 2 letnie (2300h) studium dajace ci technika - jakkolwiek, w odnowie biologicznej nie jest on tak bardzo potrzebny, jak roznorodnosc technik

massagewarsaw - 2008-04-21, 20:45
Temat postu: masaz warszawa
[quote="Karol"]Kurs masażu kamieniami chyba podstawa. :wink:[/quote]
wszak jest napisane 'na skale bazaltowej zbuduj swoj dom'

Madzia - 2008-04-21, 20:49

a gdzie najlepiej zrobic kurs kamieniami bazaltowymi? przyznam ze myslalam o tym ale nie wiem gdzie w Warszawie moze byc takie miejsce zeby sie tego nauczyc
administrator - 2008-04-21, 20:52

www.animusz.pl :wink:
massagewarsaw - 2008-04-21, 20:54
Temat postu: masaz warszawa
wiele szkol prowadzi jego kursy - wez tylko pod uwage, ze taki kurs to kilka godzin nauki, wiec nie da sie porownac z kursami refleksologii i jej terapeutycznymi wartosciami.

jedna z najwiekszych szkol masazu w polsce robi kamienie w 2-3h

(patrz ostatni post http://www.forum.e-masaz....p?t=56&start=15 )

Madzia - 2008-04-21, 21:09

dziekuje za informacje.Postaram sie zrobic sobie ten kurs kamieniami.Jezeli jeszcze jakis pomysl przyjdzie Wam jesli chodzi o kursy to czekam na info :)
massagewarsaw - 2009-04-20, 15:12
Temat postu: masaz warszawa
[quote="Madzia"]Jezeli jeszcze jakis pomysl przyjdzie Wam jesli chodzi o kursy to czekam na info :)[/quote]
pomysly kursow sa zalezne od twojej wyobrazni. Jest ich setki, wiec masz w czym wybierac.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group