To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masaż Tragera

administrator - 2012-03-08, 17:42
Temat postu: Masaż Tragera
Masaz Tragera jest niepowtarzalny. Zajmuje sie stawami w calym ciele, a glownie kregoslupem, gdyz prawie kazdy ruch cialem w czasie masazu wplywa na kregoslup. Ale zajmuje sie tez emocjami i podswiadomoscia. Czy mozna opisac wszelkie niuanse smaku tortu migdalowego w polaczeniu z kawa i koniakiem? Tak samo nie da sie opisywac doznan i subtelnosci Masazu Tragera. To Ferrari i Cadillac masazy, i tez kazdy odczuwa go odmiennie, bo ma inne cialo niz sasiadka, inne emocje, mysli, leki i bloki stressowe od roznych prac. Wejdzcie na moja strone www.masazetragera.pl po to mam te strone aby nie powtarzac w kolko co to jest Masaz Tragera. To zreszta niezupelnie masaz, to Psychosomatyczna Integracja Ruchem, skladajaca sie z sesji masazu na stole i cwiczen Mentastyki po sesji, aby utrwalic rezultaty i nauczyc klienta co moze robic sam, w domu, aby czuc sie lepiej. Na mojej stronie sa linki do filmikow z Youtuba, zeby "to" zobaczyc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group