To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Oliwka do masażu

opiumaa - 2012-02-01, 12:22
Temat postu: Oliwka do masażu
Witam,
chciałam się pochwalić, znalazłam ostatnio bardzo fajna oliwkę do masażu.Bardzo wydajna i łatwa w rozprowadzaniu
Kiedyś pracował nią kolega z klubu sportowego w Holandii, cięzko ja było dostać u nas, a ostatnio znalazłam ja na polskiej stronie BORNa
bornsport.net/index.php/pielegnacja-ciala?page=shop.product_details&flypage=born-flypage-ask.tpl&product_id=24&category_id=3
Polecam

massagewarsaw - 2012-02-01, 13:00
Temat postu: kurs masaz tajski
wyglada mi na samoreklame, bo kto sie rejestruje, zeby natychmiast w pierwszej wypowiedzi wstawiac temat z nazwa i linkiem
administrator - 2012-02-01, 17:08
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
wyglada mi na samoreklame, bo kto sie rejestruje, zeby natychmiast w pierwszej wypowiedzi wstawiac temat z nazwa i linkiem

Pewnie tak usunąłem aktywnego linka.

opiumaa - 2012-02-01, 20:31

....a może dlatego że czytam tylko to co mnie interesuje i dziele się informacjami którymi warto się podzielić ...
massagewarsaw - 2012-02-01, 20:36
Temat postu: kurs masaz tajski
opiumaa napisał/a:
....a może dlatego że czytam tylko to co mnie interesuje i dziele się informacjami którymi warto się podzielić ...

co czytasz. Jakos do tej pory niczym sie specjalnym nie podzielilas.

ze jest wydajna i dobrze sie rozprowadza? znam znacznie lepsze wartosci, ktore moze miec oliwka do masazu, np jej wlasciwosci lecznicze i rozgrzewajace (oszczedzajace masazyscie czas i dajace pozadany efekt)

opiumaa - 2012-02-01, 21:24
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
co czytam ...to moje sprawa...
widzę że negatywne nastawienie do osoby nowej na forum jest uderzające...o przeroście treści nad forma nie wspomną....
gdybym miała zamiar reklamować jakiś produkt to zabrała bym się do tego profesjonalnie

massagewarsaw - 2012-02-01, 21:29
Temat postu: kurs masaz tajski
opiumaa napisał/a:
..o przeroście treści nad forma nie wspomną...

nie chodzi o negatywne nastawienie do ciebie, tylko o ukryta reklame. Takie jest doswiadczenie z czytania forow.

przepraszam za przerost tresci nad forma. Zawsze wole to, niz odwrotnie.

opiumaa - 2012-02-01, 21:33

...mądralo poleć oliwkę według Ciebie idealną...
massagewarsaw - 2012-02-01, 21:38
Temat postu: kurs masaz tajski
zaraz, to bym potraktowal jako prztyczek osobisty.

nie ma idealnych oliwek, kazdy ma inny gust, potrzeby i zasoby finansowe.

osobiscie kupuje w supermarkecie litr olejku bazowego (w miare mozliwosci z pierwszego tloczenia i organicznego), a nastepnie dodaje olejki eteryczne, w zaleznosci od klienta. Te olejki maja wlasciwosci lecznicze i rozgrzewajace

administrator - 2012-02-01, 23:01

opiumaa napisał/a:
...mądralo poleć oliwkę według Ciebie idealną...

Tez to potrakowalem jako reklama bo pierwszy post bez witania sie na forum i bach link do sklepu z oferta zakupienia oliwek.

Ja osobiście lubię używać oliwek ziaji oraz jonson w żelu.

sylos121 - 2012-02-04, 13:30

ja też używam z ziaji, szczególnie lubię antycellulitową i witaminową.
ale też poleciłabym olejek do masażu z blanc cosmetics o zapachu jabłka i lawendy.

administrator - 2012-02-04, 13:49

sylos121 napisał/a:
ja też używam z ziaji, szczególnie lubię antycellulitową i witaminową.
ale też poleciłabym olejek do masażu z blanc cosmetics o zapachu jabłka i lawendy.

O smaku jabłka musi fanie pachnieć trzeba będzie wypróbować. Do tego można poukładać na tacy świeże jabłka w gabinecie będzie fajnie współgrało.

sylos121 - 2012-02-04, 14:57

e-Masaz.pl napisał/a:
sylos121 napisał/a:
ja też używam z ziaji, szczególnie lubię antycellulitową i witaminową.
ale też poleciłabym olejek do masażu z blanc cosmetics o zapachu jabłka i lawendy.

O smaku jabłka musi fanie pachnieć trzeba będzie wypróbować. Do tego można poukładać na tacy świeże jabłka w gabinecie będzie fajnie współgrało.


podczas masowania to aż miło mi się pracowało przy takim zapachu :)

massagewarsaw - 2012-02-09, 17:23
Temat postu: kurs masaz tajski
raczej chodzi o wlasciwosci oliwki, w tym lecznicze, niz o zapach (bo to jest bardzo indywidualne dla kazdego klienta, a jego gustem powinnismy sie kierowac, raczej niz naszym nosem).

co jest rownie wazne, zeby oliwka nie uczulala.

w roznych krajach populacja moge byc uczulona genetycznie na inne olejki eteryczne, wiec oliwka sprowadzona, np ze wspomnianej holandii, moze w polsce uczulac wiecej osob i moglaby nie przejsc przez testy.

RehaT - 2012-02-24, 11:27
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
raczej chodzi o wlasciwosci oliwki, w tym lecznicze, niz o zapach (bo to jest bardzo indywidualne dla kazdego klienta, a jego gustem powinnismy sie kierowac, raczej niz naszym nosem).

co jest rownie wazne, zeby oliwka nie uczulala.

w roznych krajach populacja moge byc uczulona genetycznie na inne olejki eteryczne, wiec oliwka sprowadzona, np ze wspomnianej holandii, moze w polsce uczulac wiecej osob i moglaby nie przejsc przez testy.

Myslalem ze w europie sa jakies standardy ogolne jesli chodzi o dopuszczenie produktu w obieg ale moze sie myle.

Uczulac moga rzeczywiscie produkty sprowadzone z krajow egzotycznych lub sprowadzanie z tamtych regionow. Nie chodzi tu o uczulenia genetyczne. Wiadomo ze alergicy na calym swiecie najmocniej reaguja na cytrusy na ten przyklad.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group