To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Muzyka relaksacyjna

Masaz-Madeline - 2012-01-19, 21:26
Temat postu: Muzyka relaksacyjna
Jaka muzyke puszczacie podczas masazu? Moja mi sie juz znudzila i chcialabym sciagnac cos nowego. Macie jakies propozycje?
massagewarsaw - 2012-01-19, 21:47
Temat postu: kurs masaz tajski
pros klientow, zeby przynosili wlasna - najwazniejsze, zeby oni byli zadowoleni.

osobiscie nie puszczam nic, sproboj dla odmiany

Masaz-Madeline - 2012-01-20, 10:04

Wydaje mi sie, ze skoro klient przychodzi do nas na masaz aby sie odprezyc i zrelaksowac to z naszej strony wszystko powinno byc dopiete na ostatni guzik wiec o odpowiednia muzyke tez powinnismy zadbac. Bo co np. Bedzie gdy klient zapomni plyty? Bedzie czul sie zaklopotany. A tak, jak muzyke puszczamy my i jest ona odpowidnia to klinet czuje sie dopieszczony i wroci do nas ;)
kacper - 2012-01-20, 12:53

Według mnie muzyka jest istotna przy masażu relaksacyjnym, ale zle dobrana moze bardziej zaszkodzic niz pomóc w relaksie :)
Czasem rzeczywiscie klient ma ochote sie wyciszyc /byc moze przebywal caly dzien w otoczeniu muzyki/
Ja uzywam najczesciej muzyki orientalnej, nawet mam taki jeden utwór ktorym zawsze rozpoczynam masaż, bo fajnie wprowadza.
Jesli klient przychodzi 3 raz to staram sie juz zmienic przynajmniej w polowie zawartosc utworów.
Noi wiadomo nalezy spytac klienta jaką muzyke preferuje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group