To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o masażu, masażach - Opinie, maty masujące

stokrotka - 2012-01-11, 22:58
Temat postu: Opinie, maty masujące
Witam,
Moje pytanie związane jest z matami masującymi różnego rodzaju. Co masażyści, fizjoterapeuci i inni specjaliści od rehabilitacji sądzą o tym produkcie?
Czy jest on pożyteczny, czy też szkodzi?
Czy godny polecenia jako dodatek do masażu masażysty, czy też nie?
Jak często stosować?
Jakie są korzyści, a jakie negatywne aspekty?

Chodzi mi o maty wywołujące wibrację (średnio trwającą 20 min, w różnych częściach kręgosłupa) oraz maty z rolkami masującymi, głównie mięśnie przykręgosłupowe.

Słyszałam opinie pozytywne u klientów przy jednorazowym użyciu, nie wiem jak wpływa to na organizm przy częstszym stosowaniu. Choć opinie są też negatywne, że tylko szkodzi i człowiek i tak trafi później do specjalisty( gorszym stanem).

Nie chcę opinii AKWIZYTORÓW tych, że produktów !!

massagewarsaw - 2012-01-14, 16:09
Temat postu: kurs masaz tajski
generalnie warto miec i uzywac, ale z ostroznoscia, nie za dlugo za kazdym razem - 20 minut wibracji zupelnie wystarczy, a rolki wystarcza tylko kilka minut.

jesli ktos ma powazna dolegliwosc, nie powinny one byc zastepstwem zabiegow masazu czy fizjo.

zdarzaly sie wypadki i wyladowaniem na ostrym duzyrze przy niezdiagnozowanych chorobach kregoslupa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group