To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Jak zdobyć doświadczenie, masażysta?

KetraB189 - 2012-01-10, 13:01
Temat postu: Jak zdobyć doświadczenie, masażysta?
A mianowicie, ukończyłem 2 letnią szkołę, zdobyłem dyplom technika masażysty.
Do tego jeszcze ukończyłem warsztaty masażu bańką chińską i gorącymi kamieniami.
Do mojej praktyki mogę zaliczyć te w szkole i tyle co w domu kogoś 'dopadne' i wymasuje:)
O pracy to już nie mówię, bo z samym stażem jest bardzo bardzo ciężko...więc nasuwa sie pytanie, jak zdobyć doświadczenie?
Jak 'wprawić' rękę? :) może ktoś podpowie nieco:) będę bardzo wdzięczny..

myślałem, żeby się rozreklamować ulotkami, wśród znajomych i masować za darmo, tylko mam obawę...przed rozpoczęciem czegokolwiek:]

massagewarsaw - 2012-01-10, 16:43
Temat postu: kurs masaz tajski
oprocz ulotek, pomysl nad niewielka, samodzielna strona internetowa i nad dawaniem ogloszen na necie - to wymaga czasu i wysilku, ale jest bezplatne.

na ulotkach i stronie nie musisz wstawiac cennika, w ogloszeniach wypada podac orientacyjna cene. Przez ogloszenia na necie o uslugach, moze znajdziesz w ten sposob okolicznego pracodawce, wstaw info, ze oprocz uslug prywatnych, rowniez podejmiesz wspolprace z firmami. Oprocz najblizszych miast mozesz rozszerzyc zakres dzialania na wojewodztwo, dojezdzasz na caly dzien do dalszych miejscowosci, np weekend w spa

kacper - 2012-01-10, 18:28

Witaj, nie wiem ile masz wolnego czasu i w jak duzym miescie mieszkasz, ale mozesz np. sprobowac jako wolontariusz np 3 h dziennie, w jakims osrodku, dla dzieci/dorosłych, przy okazji robiąc cos dobrego dla innych ;) w Rzeszowie powinny byc osrodki prowadzone przez siostry, jakies fundacje ktore chetnie by skorzystaly z takiej formy pomocy.
Mysle ze w klasyku dobrze sie czujesz, masowanie koleżanek, choc moze i przyjemne nie da Ci tego co przemasowanie obcej osoby, wtedy dopiero mozna nabrac pewnosci siebie, zastanawianie sie nad dopasowaniem jak najlepszej metody do danego przypadku -napewno rozwija.

Pozdrawiam
i nie bój sie, zawsze mozesz odmowic masażu jesli sie nie czujesz pewny w danym przypadku.
aha zawsze mozesz sprobowac do NFZ i masowac 20 osob dziennie ;) , wtedy szybko sobie wyrobisz dłonie ;)

sylos121 - 2012-02-01, 17:50

z tym wolontariatem to wg mnie dobry pomysł :) w jakimś stopniu zabłyśniesz ale i zdobędziesz doświadczenie które na pewno przyda Ci się w cv :)
Anakonda - 2012-02-01, 23:26

KetraB189, czy nie jesteś przypadkiem z Wrocławia?
massagewarsaw - 2012-02-09, 22:32
Temat postu: kurs masaz tajski
ketra sie tu czesto nie pojawia, a zaborow jest i w dolnoslaskim i w podkarpackim.

budowanie praktyki masazu bedzie sie roznic miedzy ta w duzym miescie, a mniejszym.

KetraB189 - 2012-02-10, 21:05

to jest Zaborów koło Rzeszowa na Podkarpaciu..
no niestety, budowa mojej praktyki idzie bardzo ciężko, bez praktyki nie mam liczyć co na prace, staż niestety też nie jest możliwy, tak wiec nie ma lekko...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group