To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Filmy o masażu

Korca - 2011-12-29, 18:01
Temat postu: Filmy o masażu
Poszukuję filmów do ściągnięcia, na których widać i są omawiane sposoby masażu głównie pleców, szyi i obolałych mięśni.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam!

massagewarsaw - 2011-12-29, 18:55
Temat postu: Kurs masaz tajski
Yuotube, sa tam tysiace, w wielu jezykach, trzeba tylko szukac I wybierac
administrator - 2011-12-30, 15:28

http://www.youtube.com/re...9l1.3.3.1.1l9l0
Korca - 2012-01-03, 14:28

Jakość Youtuba. Ale i tak dziękuję za powyższą pomoc.
Chodzi mi o takie, które będę mógł zgrać na płytkę i na Tv odtworzyć.
Wiecie może skąd to wziąć?

massagewarsaw - 2012-01-03, 14:41
Temat postu: kurs masaz tajski
sa strony, na ktorych mozna dzielic sie roznymi plikami, wlaczajac filmy. Sa takie strony polskie i obcojezyczne. Wymagaja zarejestrowania sie i udostepnienia czesci swoich plikow z komputera. Nie podam nazw tych stron, niektore sa na granicy z prawem, po jakims czasie moga byc zamkniete
administrator - 2012-01-03, 18:06

link http://e-masaz.pl/page.php?id=filmy_o_masazu
JustynaB - 2012-01-05, 08:19

co sądzicie o takiej formie kształcenia http://www.kursy-szkolenia.org.pl/index.html (może link już ktoś podał na forum), jak dla mnie to szyte grubymi nićmi...
massagewarsaw - 2012-01-05, 09:05
Temat postu: kurs masaz tajski
zboczylismy z tematu, chociaz w linku jest o dvd.

bardzo dobre dla kolekcjonerow certyfikatow - tanio, szybko, bez wysilku. Uczysz sie z kilkunastostronicowego skryptu i dvd i juz masz papierek na wzorze men.

swietny pomysl tej "nauczycielki" na robienie pieniedzy, rowniez udaje jej sie to bez zbytniego wysilku.

pare dni temu oburzalas sie, ze znasz masazyste po 4 dniowym kursie klasycznego, ale kurs przez internet przebija tamten o cala klase jakosci. Twoj znajomy nie mogl uzasadnic przeciwskazan do masazu, a w tym skrypcie moze nawet nie byc zawarta ta informacja.

juz lepiej wziac z biblioteki ksiazki popularnonaukowe o masazu, jest ich bardzo wiele. Niektore moga byc razem z dvd. Biblioteki moga tez miec zbior dvd, ale o masazu bym nie liczyl. Moze maja je lepsze specjalistyczne szkoly i uczelnie, ale ciezko dostepne z zewnatrz.

ps zdziwiony jestem, ze mam az 11 znajomych na facebooku, ktorzy sa znajomymi tej nauczycielki - mam nadzieje, ze nie zdobyli swych kwalifikacji u niej

Korca - 2012-01-10, 12:54

Macie może jeszcze jakieś pomysły? Skąd by ściągnąć dobrej jakości filmy o masażu?
administrator - 2012-10-22, 19:38

Korca napisał/a:
Macie może jeszcze jakieś pomysły? Skąd by ściągnąć dobrej jakości filmy o masażu?
Dział poświęcony jest filmom instruktarzom rożnego rodzaju masażów.
http://e-masaz.pl/page.php?id=filmy_o_masazu

ryspaw - 2012-10-22, 21:37

Witam
Niestety oglądałem wszystkie odcinki proponowanego w poprzednim poście masażu i nie polecam tych filmów. Zawierają wiele metodycznych błędów i z założenia mają docierać do tych, którzy rozpoczynają przygodę z masażem. Ale nie tędy droga, co cały czas próbuję uświadomić autorom projekumasaż. Ostatnio pokazują masaż sportowy co nie ma już nic wspólnego z tego typu masażem. Zdecydowanie odradzam wzorowanie się na projekciemasaż.
Zawsze można porównać to z moimi filmami DVD, które pokazuję odpowiednią metodykę masażu do celów jakie chcemy osiągnąć. Są dostępne poprzez moją stronę internetową, wystarczy kliknąc na www poniżej.
RysPaw

massagewarsaw - 2012-12-02, 09:23
Temat postu: kurs masaz tajski
jesli filmy zawieraja bledy, to najlepiej je opisz. Poniewaz sa to filmy popularyzujace masaz, adresowane dla amatorow i poczatkujacych, a nie materialy szkoleniowe, to doza tolerancji wskazana


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group