To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masażysta - działalność gospodarcza, rozliczenie ryczałtowe

masaze.ryszard - 2011-12-26, 20:48
Temat postu: Masażysta - działalność gospodarcza, rozliczenie ryczałtowe
Podjalem sie wspolpracy jako masazysta w Hospicjum , kierownictwo zaproponowalo mi rozliczenie sie i z nimi i z urzedem skarbowym na zasadzie ryczałtu .

Jestem juz emerytowanym w tym zawodzie ,ale w regulaminie Hospicjum jest zapis ,ze personel winien byc rozliczany etatowo lub na umowe.

Moje stanowisko ze jestem tylko wolontariuszem i to przy Caritasie zostalo zle przyjete ,bo personel na etacie jest inaczej kwalifikowany finansowo ,no i mamy problem prawny ,dlaczego niewiem .

Czy jest prawna podstawa ,zeby funkcjonowac bez kolizji z urzedem skarbowym

masaze.ryszard

revita - 2012-01-09, 23:26
Temat postu: Re: Masażysta - działalność gospodarcza, rozliczenie ryczałt
masaze.ryszard napisał/a:
Podjalem sie wspolpracy jako masazysta w Hospicjum , kierownictwo zaproponowalo mi rozliczenie sie i z nimi i z urzedem skarbowym na zasadzie ryczałtu .

Jestem juz emerytowanym w tym zawodzie ,ale w regulaminie Hospicjum jest zapis ,ze personel winien byc rozliczany etatowo lub na umowe.

Moje stanowisko ze jestem tylko wolontariuszem i to przy Caritasie zostalo zle przyjete ,bo personel na etacie jest inaczej kwalifikowany finansowo ,no i mamy problem prawny ,dlaczego niewiem .

Czy jest prawna podstawa ,zeby funkcjonowac bez kolizji z urzedem skarbowym

masaze.ryszard



Witaj,

Jeżeli nie chcesz zakładać działalności gospodarczej ( jeżeli dobrze wiem fizjoterapeuci nie mogą być na ryczałcie ) możesz rozliczać się w sposób jakiejkolwiek umowy o dzieło zlecenia itp.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group