To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Wizytówki. Pochwalcie się wasz± form± reklamy

Jaro882 - 2011-12-20, 18:51
Temat postu: Wizytówki. Pochwalcie się wasz± form± reklamy
Witam!!! Przyszedł czas na zrobienie wizytówek;) dlatego wła¶nie kieruje ten post do wszystkich użytkowników forum którzy tak± formę reklamy już posiadaj±;")
massagewarsaw - 2011-12-20, 20:06
Temat postu: kurs masaz tajski
karton kredowy dwustronny minimum 250g, 2 kolory, logo, dane adresowe i kontaktowe
administrator - 2011-12-20, 21:14

Ciekawy temat. Co¶ mi się wydaje ze podobny już był zwi±zany z form± reklamy naszych gabinetów itp. Osobi¶cie je¶li chodzi o wizytówkę to czytelna dane adresowe telefon i krótka oferta.
marika34 - 2018-06-12, 10:57

A gdzie zamawiali¶cie projekt?
hella - 2018-06-12, 11:38

Projekt dostałam za darmo. Wykonanie projektu na zamówienie swoje kosztuje, orientowałam sie w wielu studiach graficznych. Aż trafiłam z polecenia znajomej na drukarnię Openprint. Jesli nigdy jeszcze nie korzystała¶ z ich usług, możesz dostać projekt wizytówki za darmo. Moim zdaniem warto skorzystać, szczególnie,ze z projektu osobiscie jestem bardzo zadowolona. Potem wrzucę zdjęcie.
https://www.openprint.pl/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group