To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Mobilny salon masażu a sanepid

iob - 2011-10-26, 10:36
Temat postu: Mobilny salon masażu a sanepid
Z góry przepraszam, jeżeli powieliłam temat. Nigdzie nie mogę się doszukać informacji o tym, czy są jakieś wymogi sanepidowskie względem salonów mobilnych - masaż u klienta w domu. Z tego co wiem, to np. salony kosmetyczne np. nie powinny mieć racji bytu według sanepidu, ale oczywiście wiele takich firm działa. Stąd też moje wątpliwości.
Wiecie coś na ten temat? Może ktoś już prowadzi taką działalność "oficjalnie"? :)

RehaT - 2011-10-26, 10:42

Dojazdy do pacjentow prowadzi sie na lewo:P
iob - 2011-10-26, 10:50

No ja mimo wszystko wolałabym nie narażać się na tzw. życzliwych, tym bardziej, że i tak jestem bezrobotna :)
RehaT - 2011-10-26, 11:20

Nie ma chyba sie do czego przyczepic sanepid... Reczniki papieorwe cos do odkarzania rak itp. Sanepid bardziej w lokalu ma co szukac.Tutaj beda bardziej szukac wlasnie rachunku i czy dzialasz legalnie...:)
iob - 2011-10-26, 11:25

Tak też myślałam. Ostatecznie może sprawdzić tylko moje przygotowanie, ale i tak nie sądzę, żeby miał się czepiać do jakiegoś nieboraczka :)

[ Dodano: 2011-10-30, 22:02 ]
Tak jeszcze sobie myślę... wobec tego nie muszę niczego załatwiać z sanepidem, tak jak to bywa np. w stacjonarnych salonach, że przed otwarciem sanepid "odbiera" pomieszczenie?? Chodzi mi raczej o stronę prawną



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group