To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masaż tai-chi

administrator - 2011-10-13, 13:36
Temat postu: Masaż tai-chi
Relaksujący masaż oparty na ruchach tai-chi to jedna z najlepszych propozycji dla osób potrzebujących natychmiastowego odprężenia. Płynne, delikatne ruchy koją najbardziej przemęczone mięśnie, uspokojenie pojawia się bardzo szybko i sprawia, że pod wpływem subtelnego dotyku usypiamy niemal obowiązkowo.

Na masaż tai-chi decyduję się, bo z ćwiczeniami chińskiego stylu miałam już kiedyś do czynienia. Spokojne, ale szalenie precyzyjne ruchy wciąż zachwycają mnie harmonią i wiem, że ich systematyczne wykonywanie uspokaja system nerwowy i zapobiega bólom kręgosłupa. Dokładnie tego mi potrzeba – a jeśli podobny stan relaksu może zapewnić masaż, będę wniebowzięta.
Działająca w Krakowie przy ul. Sienkiewicza Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Ladies Clinic to miejsce, w którym – pod czujnym okiem masażystów, kosmetologów, lekarzy i kosmetyczek – można kompleksowo zadbać o stan swej twarzy i całego ciała. Przestronne wnętrza wszystkich gabinetów i żywe, harmonijne kolory już od wejścia obiecują dawkę przyjemności.
Po wejściu do gabinetu biorę szybki prysznic (choć przestronna łazienka zachęca do dłuższego odświeżenia się). Masażystka od początku jest skupiona na swojej pracy: wykonuje precyzyjne ruchy, płynnie przemieszczając się wokół mnie. Szybko przekonuję się, że masaż tai-chi, wykonywany przy użyciu specjalnego, odżywiającego skórę olejku, to skoncentrowana dawka czystej przyjemności. Powietrze w gabinecie pachnie relaksem, cicha muzyka ani na chwilę nie wytrąca mnie z niego. Uspokajam się, przestaję czuć napięcie w plecach, a prawe ramię, zdrętwiałe od noszenia ciężkiej torebki, wreszcie przestaje dokuczać. Kiedy po godzinie masaż dobiega końca, wykonującą go panią Dominikę najchętniej zabrałabym ze sobą do domu – jej delikatne ruchy i kojący dotyk były dokładnie tym, czego potrzebowałam.

Źródło: miastokobiet.pl

massagewarsaw - 2011-10-30, 10:15
Temat postu: kurs masaz tajski
wiele tu o gabinecie, ale nic o samym masazu, na czym polegam jak sie go wykonuje.

sam masaz jest masazem autorskim pewnej krakowianki i glownie znany w krakowie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group