To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Maty masujące plecy

Tomasx6 - 2011-09-20, 17:03
Temat postu: Maty masujące plecy
Hej, jestem na tym forum po raz pierwszy. Zasadniczo o masażu wiem tylko, że jest przyjemny :grin: . Ostatnio miałem okazje siedzieć na pewnej macie masującej firmy Homedics z opcjami Shiatsu i Rolling. Bardzo mi się to spodobało więc postanowiłem namówić tatę na kupienie takiego cuda w formie prezentu dla mamy przy okazji sam załapując się na korzystanie, jednak szukając na allegro znajduję masażery owej firmy w bardzo różnych kategoriach cenowych. I nie bardzo potrafię stwierdzić czym te za 500 zł i więcej różnią się od tych za niecałe 200, które opcje są przydatne, czy może patrze na kiepską firmę? I czy zwykły fotel nadaje się by kłaść na nim mate. Proszę o poradę, przydatne linki, wasze opinie i wrażenia na temat mat Homedics.
massagewarsaw - 2011-09-24, 21:45
Temat postu: kurs masaz tajski
generalnie im drozszy, tym lepszy, ale zapisuj dokladna nazwe maty i sprawdzaj u konkurencji.

z allegro mozna zwrocic, placisz za przesylke.

idz do jakiegos duzego sklepu z elektronika/agd i powinno byc kilka modeli do sprobowania.

tak, maty mozna klasc na jakikolwiek fotel, byle nie byl za miekki. Moze to byc krzeslo lub nawet na lozku czy podlodze (tu nie za dlugo, bo caly ciezar ciala bedzie spoczywal na walkach).

homedics znany i dobry, ale jest wiele firm

Ania!!! - 2011-10-03, 14:09
Temat postu: Poduszka masująca
polecam do masażu poduszkę masującą rewelacyjnie rozmasowuje wszystkie części ciała plecy, stopy, łydki.
Ja zakupiłam na Jarmarku Dominikańskim poduszkę BodyRub :mrgreen: polecam!!!

hornwellness - 2011-10-12, 10:41

Witam,
reprezentuję firmę sprzedającą m.in. maty oraz poduszki masujące.
Nasze produkty zapewniają profesjonalny masaż pleców, wykorzystują
zaawansowane technologie, oferują inteligentne skanowanie kształtu
ciała, dostosowują głowicę do 3-wymiarowego masażu Shiatsu i Rolling,
aby rozluźnić mięśnie w pobliżu kręgosłupa, zapewniając komfort masażu
leczniczego. Mata posiada możliwość dodania funkcji ciepła do
głębokiego rozluźnienia mięśni. Poduszki masujące neutralizują ból i
zmęczenie mięśni oraz poprawiają krążenie krwi. Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego
hornwellness.pl/category/rehabilitacja

Anonymous - 2013-03-18, 14:03

to zależy czego oczekuje się od takiego masażu :D mi np. nie przypadła go gustu mata mojej koleżanki Shiatsu, ja kupiłam sobie matę: matymsujace.net/maty-masujace/33-mata-szwedzka-qrm-360h-0031262048738.html i taka forma masażu najbardziej mi odpowiada, czuję się zrelaksowana i wypoczęta :)
massagewarsaw - 2013-03-18, 15:37
Temat postu: kursy masazu tajskiego
mozna tu bylo kiedys spamowac, jak pewnie kazda wypowiedz powyzej, ale to juz sie skonczylo. Szczegolnie, jesli masz zamiar obszczekiwac konkurencje
konopacka - 2015-02-20, 22:56

Mata która fajnie masuje plecy to Mata Medivon. Można tą mate kupić już od 99zł w zwyż.
W sklepach typu media expert. Mata Medivon jest bardzo funkcjonalna bo masuje plecy i uda. Można tej maty wszędzie używać nawet podczas jazdy samochodem. Dlatego jeśli chodzi o kupowanie maty do masażu pleców to tylko mata medivon bo to jest naprawde fajna mata.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group