To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Poprawa egzaminu zawodowego ważne pytanie

max500 - 2011-08-29, 02:06
Temat postu: Poprawa egzaminu zawodowego ważne pytanie
Witajcie chciałbym się dowiedzieć jak przebiega poprawa egzaminu zawodowego.
Niestety w moim przypadku zabrakło trochę szczęścia i nie zdałem.
Miałem 48 % z teorii i 77% z praktycznego ponieważ część praktyczną mam zdaną a teoretyczną nie. Czy będę musiał poprawiać wszystko czy tylko tą część którą nie zdałem? Proszę o odpowiedz jeśli ktoś się orientuje. Na forum dowiedziałem się, że poprawia się część nie zdaną ale w szkole mówili co innego.

administrator - 2011-08-29, 10:11

Masz 3 podejścia aby zdać część teoretyczną, jak nie zdasz za 3 razem zaczynasz od nowa praktyczna i teoretyczna.
max500 - 2011-08-29, 11:02

Teraz zdawałem pierwszy raz czyli będę pisać tylko pierwszą część praktycznej już nie ?
Oby była to prawda :)

administrator - 2011-08-30, 13:20

max500 napisał/a:
Teraz zdawałem pierwszy raz czyli będę pisać tylko pierwszą część praktycznej już nie ?
Oby była to prawda :)

Tak. Jeśli zdałaś teraz praktyczna cześć to przy poprawce piszesz tylko część teoretyczną.

megusia - 2011-09-09, 12:12

witam mam zamiar ponownie podchodzic do egz. praktycznego juz raz poprawiamlam ale zabraklo mi 9pktow :-( . minus jest ze niemam stycznosci z masazem w praktyce tylko ciagle patrze w ksiazke i niektore rzeczy ciezko wchodza czy ktos w tym roku sklada podanie o poprawke i kiedy najblizszy termin egz.
jestem mloda mama i na powtorki poswiecam malo czasu ale chetnieprzyjme jakies pomoce naukowe na e-maila. jak wy pisaliscie egz. jaki byl temat <sama spruje go w domu opracowac >

massagewarsaw - 2011-09-09, 12:32
Temat postu: kurs masaz tajski
poniewaz sporo osob w tym roku nie zdalo praktycznego, to szkoly pewnie beda zmuszone cos z tym zrobic. Badz w kontakcie z nauczycielami i wpraszaj sie czasami na zajecia regularne i dodatkowe. Podtrzymuj kontakt z kolegami z ubieglych lat, a nawet z bierzacego roku, spotykaj sie na wspolna nauke w domu.

sproboj gdzies wolontariat, zastepstwa - oprocz potrzymywania kontaktu z masazem, bedziesz w ten sposob wyrabiac uklady na przyszlosc.

wpadaj czasami na forum na inne watki, ale nie spodziewalbym sie wiele info

Masaz.Joanna - 2011-10-05, 07:39

massagewarsaw napisał/a:
Badz w kontakcie z nauczycielami i wpraszaj sie czasami na zajecia regularne i dodatkowe. Podtrzymuj kontakt z kolegami z ubieglych lat, a nawet z bierzacego roku, spotykaj sie na wspolna nauke w domu.

Dokładnie, w szkole na pewno uczniowie zdający w tym roku egzamin cwiczą, więc po prostu dowiedziec się kiedy i czy można (myślę że nie powinno byc problemu). Ewentualnie trenowac w domu na poprzednich egzaminach których teraz jest naprawdę duuuużo w internecie, nawet z rozwiązaniem.

BartekB - 2012-03-08, 13:52

przy zdaniu teoretycznej ile razy można podchodzić do praktycznego ?
Milove - 2012-03-10, 02:09

teoretyczny ważny rok ?
administrator - 2012-03-10, 11:29

Milove napisał/a:
teoretyczny ważny rok ?

jeśli się nie mylę to 3 lata



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group