To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Gabinet rehabilitacji/masażu

quieora - 2011-08-27, 22:23
Temat postu: Gabinet rehabilitacji/masażu
Witam!
Pochodzę z małej miejscowości, gdzie niestety po studiach na kierunku chemia nie mam możliwości pracy, przyszedł więc mi do głowy pomysł z rehabilitacją, masażem, podobnym biznesem. Jest tutaj wiele starszych schorowanych ludzi a nie ma w pobliżu większego miasta, by na takie zabiegi lub taką pomoc mogli liczyć. Chciałam zapytać, czy jest w ogóle sens robienia czegoś takiego jeśli nie mam magistra fizjoterapii. Czy kursy wystarczą - czy lepsze są kursy w stylu 150 godzin na I i II stopień i podejście do egzaminu zawodowego czy np. pójście na 2 lata do szkoły policealnej i zrobienie technika masażysty itd. W grę wchodzi tutaj również zatrudnienie kogoś z odpowiednimi już uprawnieniami, ja po otworzeniu mogłabym mieć np. tylko łóżka nefrytowe lub hydromasaż takie sprawy i robić kurs w międzyczasie.. Byłabym bardzo wdzięczna za każdą chwilę na odpowiedź.
Pozdrawiam

massagewarsaw - 2011-08-28, 00:13
Temat postu: kurs masaz tajski
po chemii mozesz uczyc, dodatkowo dawac korepetycje.

oczywiscie, ze w twojej okolicy sa juz masazysci z gabinetami i dojezdzajacy. Spora populacja osob w podeslym wieku i schorowanych nie koniecznie musi sie przekladac na twoich przyszlych klientow. Jesli nie sa zamozni, to wybiora nfz, nawet, jesli musza dojezdzac, czekac miesiacami i nie sa zadowoleni z uslugi.

potrzebny ci, co najmniej, kurs masazu klasycznego (takiego 150h), jest po nich, co najwyzej, egzamin wewnetrzny. Po klasyku rob kursy specjalistyczne.

technika mozesz robic rowniez wieczorowo.

lozka, hydroterapia to spory naklad i niska amartyzacja, wiec nie radze, jako rodzaj dzialalnosci czy na poczatku szerszej dzialalnosci.

administrator - 2011-08-28, 22:11
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
po
technika mozesz robic rowniez wieczorowo.


Albo zaocznie. Tak czy siak massage zawsze radzi dobrze.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group