To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Masaż/SPA/Wellness w woj. lubuskiem - co myślicie?

iob - 2011-08-10, 14:55
Temat postu: Masaż/SPA/Wellness w woj. lubuskiem - co myślicie?
Przede wszystkim, to mój pierwszy wpis na forum, a więc witam wszystkich :)
Mam tu pytanie skierowane bardziej do masażystów i pracowników spa z lubuskiego. Interesuje mnie, co myślicie na temat ilości obiektów, w których ewentualnie można szukać zatrudnienia, tudzież zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności?

Może jestem niedoinformowana, ale według mnie to jest całkowite wygwizdajewo, jeśli idzie o istniejące już ośrodki tego typu, w porównaniu do pozostałych części kraju.
Co myślicie?

massagewarsaw - 2011-10-27, 18:35
Temat postu: kurs masaz tajski
z bliskosci do granicy niemieckiej powinno wynikac, ze mozna sie spodziewac duzo uslug zwiazanych z masazem.

najbardziej znana jest afrodyta w osnie i marena w lagowie i najwiekszych najlepiej zdobywac doswiadczenie, bo maja renome, stac jest ich na szkolenia.

ale jest duzo mi nieznanych, rzuc okiem na prawie kompletna liste https://www.google.com/se...iw=1280&bih=933

pracodawcy zapewne wymagaja podstawowego niemieckiego.

z moich 2 znajomych w afrodycie, jeden sie przeniosl do kolobrzegu, drugi przestal wogole zajmowac sie masazem Przypuszczam, ze wczesniej bazowali na podarowanych euro i na premiach, a w kryzysie sama pensja im nie wystarczyla.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group