To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Wyniki z egzaminu zawodowego czerwiec

maja67 - 2011-08-26, 10:55

ehh myślałam, że jest jeden termin dla całej Polski i powinni się tego trzymać... no trudno :wink:
massagewarsaw - 2011-08-26, 11:25
Temat postu: kurs masaz tajski
komisje musialy czytac "ponadnormatywne" kartki, niektore sie wyrobily, niektore nie. Nauczyciele, z ktorych sie skladaja komisje, musza rowniez troche wypoczac w czasie wakacji.
barpaw - 2011-08-26, 13:45

ZDAAAAAAŁAM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
justyna_miniu - 2011-08-26, 14:04

Też zdałam i jestem cała szczęśliwa, ale z tymi dodatkowymi kartkami to przegięcie bo nie powinno tak być, ale teraz się już tym nie przejmuje i dziękuję egzaminatorowi, który sprawdzał ten mój drobny mak i się doczytał:) Odebrałam już dyplom:) :grin:
Pfil - 2011-08-26, 15:25

Szukam, szukam i nie mogę znaleźć wyniku :evil:
Ok, a więc: oke > serwis dla zdających > wyniki, trochę mnie emocje zjadły i nie przeczytałem, ale zdałem! :mrgreen:

martuska1989 - 2011-08-26, 19:27

Ja również zdałam :)
Cambira - 2011-08-28, 23:13

z tego co widze to OKE WAWA nie ma systemu OBIEG ehh, stolica a sto lat za murzynami. Nam wyniki oglaszają jutro.
ktos wie jaki jest % zdawalnosci w mazowieckim?

Korcia89 - 2011-08-29, 19:30
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
komisje musialy czytac "ponadnormatywne" kartki, niektore sie wyrobily, niektore nie. Nauczyciele, z ktorych sie skladaja komisje, musza rowniez troche wypoczac w czasie wakacji.



Więc drodzy koledzy i kolezanki.. (szczegolnie ci co nie zdali) jak wiecie nie wszyscy mogli dostać "dodatkowych" kartek , co moim zdaniem jest nie fair wobec innych...
Moze cos z tym zrobimy....?

ena00 - 2011-08-29, 19:37

Tak niskiej zdawalności już dawno nie było. Ciekawe czego to efekt... czyżby tego, że niektórzy mogli się rozpisywać dowoli i mieć brudnopis, a innym brakło miejsca?
Kto jest za tym żeby napisać odwołanie? Skoro komisja ustaliła reguły to chyba powinny dotyczyć one wszystkich...

gosiaczek870202 - 2011-08-29, 19:41

Witam u mnie na egzaminie nie dostaliśmy dodatkowych kartek powiedziano nam że musimy się zmieścić na tym co mamy, nie zdałam egzaminu i wiem że nie jest to wynikiem mojej niewiedzy ale zbyt małej ilości kartek musiałam 3 punkty zmieścić na jednej stronie, nie jestem zaskoczona wynikiem egzaminu ale tym ze w innych szkołach kartki dodatkowe były i myślę ze z tym trzeba coś zrobić wszystkie osoby które zostały pozbawione tej mozliwosci powinny się zebrać i napisac odwołanie do OKE o nowy egzamin w szybszym terminie niż czerwiec 2012
Im wiecej osób tym wieksza szansa aby coś osiągnać bo pojedyncze osoby zostana zignorowane a bląd OKE przejdzie niezauważony, a co z osobami poszkodowanymi ???

pozdrawiam Gosiaczek

massagewarsaw - 2011-08-29, 19:46
Temat postu: kurs masaz tajski
Korcia89 napisał/a:
koledzy i kolezanki.. (szczegolnie ci co nie zdali) ...
Moze cos z tym zrobimy....?


ci, co zdali, nie musza nic robic.

a ci, ktorym sie tym razem nie udalo, najlepszym sposobem dzialania, bedzie przygotowanie sie do powtorki za rok. Juz od wrzesnia mozna zaczac przerabianie materialu z kolegami z klasy.

jesli znaczna czesc grupy nie zdala, to moze szkola bedzie sie czula zobowiazana, do pomocy, np dla chetnych udzial w lekcjach szkolnych.

tak to jest, ze kazdego roku nie zdaje cos z 50% - w przeszlosci nie bylo ograniczenia ilosci kartek i wprowadzenie tej zasady od tego roku nie spowodowalo zmiany tej statystyki. Kto wiedzial, jak pisac, to miescil sie w limicie.

Korcia89 - 2011-08-29, 19:46

gosiaczek870202 napisał/a:
Witam u mnie na egzaminie nie dostaliśmy dodatkowych kartek powiedziano nam że musimy się zmieścić na tym co mamy, nie zdałam egzaminu i wiem że nie jest to wynikiem mojej niewiedzy ale zbyt małej ilości kartek musiałam 3 punkty zmieścić na jednej stronie, nie jestem zaskoczona wynikiem egzaminu ale tym ze w innych szkołach kartki dodatkowe były i myślę ze z tym trzeba coś zrobić wszystkie osoby które zostały pozbawione tej mozliwosci powinny się zebrać i napisac odwołanie do OKE o nowy egzamin w szybszym terminie niż czerwiec 2012
Im wiecej osób tym wieksza szansa aby coś osiągnać bo pojedyncze osoby zostana zignorowane a bląd OKE przejdzie niezauważony, a co z osobami poszkodowanymi ???

pozdrawiam Gosiaczek


Dokładnie... mysle ze osoby ktore mialy dodatkowe kartki, ich pracy powinne byc oceniane jak innych bez bonusów. Tez bym chciala sie lepiej rozpisac i dokładniej a nie mialam jak ;/ i czekac musze rok.. masakra. moje plany dalszej nauki legły w gruzach.. słuchajcie piszcie jesli nie mieslicie tez kartek... nie straćmy tych dwoch lat nauki..

gosiaczek870202 - 2011-08-29, 19:47

Jakas sprawiedliwość musi być na dolnymśląsku zdało 38% to zapewne osoby które miały dodatkowe kartki a pozostałe 60 % to same nieuki???
ena00 - 2011-08-29, 19:51
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
tak to jest, ze kazdego roku nie zdaje cos z 50% - w przeszlosci nie bylo ograniczenia ilosci kartek i wprowadzenie tej zasady od tego roku nie spowodowalo zmiany tej statystyki. Kto wiedzial, jak pisac, to miescil sie w limicie.[/quote]



50% nie zdaje? W tamtym roku zdawalność wyniosła ok 70%. w tym 38%. więc chyba jednak coś jest na rzeczy.

massagewarsaw - 2011-08-29, 20:02
Temat postu: kurs masaz tajski
w ubieglych latach zdawalnosc w dolnoslaskim byla wyzsza, niz w innych regionach. W tym roku jest pewnie nizsza, ale to nie zalezy od ograniczenia kartek, a od klucza punktowania. O kluczu byly dyskusje w ubieglych latach.

decyzja cke o nie dyskwalifikowaniu dodatkowych kartek byla, wedlug mnie, najsprawiedliwszym dla wszystkich rozwiazaniem.

oczywiscie, wspolczuje zawodu i rozgoryczenia, ale raczej zamiast rozpaczac czy pomstowac, lepiej zagryzc zeby i zaczac przygotowania do egzaminu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group