To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Fitoterapia - zielarstwo kurs?

evellin1987 - 2011-06-19, 19:43
Temat postu: Fitoterapia - zielarstwo kurs?
witam
czy znacie jakieś szkółki,studia, kursy których umożliwiało by zdobycie kwalifikacje z dziedziny zielarstwa?
jak z pracą? (proszę darować sobie ze stwierdzeniami typu np. do prowadzenia własnej plantacji nie potrzebna jest szkoła) interesuje mnie technolog ds produktów zielarskich lub też roślin leczniczych.
dziękuję za odp

administrator - 2011-06-20, 00:13

Przerzucam do ogólnego tematu na forum.

Ps. Coś takiego mi się napatoczyło ale kompletnie nic o tym nie wiem:

Kurs ziołolecznictwa (fitoterapii) ludzi i zwierząt (psy, koty)- profesjonalny kurs, dający konkretną wiedzę z zakresu ziołolecznictwa. Składa się z dwóch części:
1/ kurs I stopnia - Towaroznawstwo zielarskie (uprawnia do wydawania produktów leczniczych w sklepach zielarsko-medycznych na mocy Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 2.02.2009, Dz.U. 2009 Nr 21, poz. 118). Osoby bezrobotne mogą się starać o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Termin 23-27.08 oraz 30.08-3.09. 2010
2/ kurs II stopnia - Ziołolecznictwo (po ukończeniu wydajemy zaświadczenie o ukończeniu kursu wg wzoru MEN; kurs nie daje żadnych uprawnień, ale daje profesjonalną wiedzę i umiejętności z zastosowania ziół, ich pozyskania i przyrządzania).Kurs prowadzony w trybie weekendowym - łącznie 6 zjazdów weekendowych.
studium.ovh.org



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group