To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Inne zawody jakieś macie ?

Chistowski Mati - 2011-05-29, 13:23
Temat postu: Inne zawody jakieś macie ?
Dziwnie sformułowany temat ale chodzi mi czy coś innego studiujecie czy już macie w papierach oprócz masażysty ? Ja chce oprócz masażu zrobić jeszcze dietetyka lub rehabilitacje. Czy macie jakożkolwiek propozycje co najlepiej połączyć z masażem ?
administrator - 2011-05-29, 16:55

Mi się wydaje ze fajnym połączeniem będzie ratownik medyczny.
adamm - 2011-05-29, 17:01

Fajne pytanie.
Ja np studium kierunkuje w strone SPA i odnowy ale gdy od września ide do szpitala na praktyki wszystko może się zmienić :)
Osobiście łączył bym tak z dietetykiem, tapingiem leczniczym,odnową,pluś kursy instruktorskie np siłownia.... Czas pokaże jak to wszystko się potoczy :)

administrator - 2011-05-29, 17:05

adamm napisał/a:
Fajne pytanie.
Ja np studium kierunkuje w strone SPA i odnowy ale gdy od września ide do szpitala na praktyki wszystko może się zmienić :)
Osobiście łączył bym tak z dietetykiem, tapingiem leczniczym,odnową,pluś kursy instruktorskie np siłownia.... Czas pokaże jak to wszystko się potoczy :)

Tez można kierunek spa odnowa biologiczna itd. Dodatkowo jak ktoś chce bardziej w szpitalu pracować to również Fizjoterapia.

nowa_26 - 2011-06-27, 14:44

Może to kogoś zdziwi, ale ja prócz fizjoterapii poleciałam w informatykę :)
Moim zdaniem dobrze jest mieć coś w zanadrzu, na wypadek choroby przez którą awansuje z "rehabilitanta" na pacjent :)

administrator - 2011-06-27, 16:21

nowa_26 napisał/a:
Może to kogoś zdziwi, ale ja prócz fizjoterapii poleciałam w informatykę :)
Moim zdaniem dobrze jest mieć coś w zanadrzu, na wypadek choroby przez którą awansuje z "rehabilitanta" na pacjent :)

Nie jesteś sama ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group