To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Aquaparki Spa - Aquapark Słowacja

administrator - 2011-05-26, 14:02
Temat postu: Aquapark Słowacja
Aquapark Słowacja www.tatralandia-aquapark.sk/slowacja/
Piszcie opinie jak wam się podoba ten aquapark?

Kosmetyczka - 2011-08-30, 23:15

No proszę i o Tatralandii jest tu wspomnienie. Bardzo miło , wspominam pobyt tam . Aquapark jest położony zaledwie 80 km od zakopanego, w malowniczej dolinie i mieścinie Liptowski Mikułasz. Wejście tam kosztowało mnie na cały dzień 16 Euro ( bilet dla studenta) , Jest to ogromny Park wodny z mnóstwem zjeżdżalni , basenów gdzie nawet można było tańczyć , leżaków do opalania, po prostu coś niesamowitego , ja tam wytrzymałam chyba z 5 godzin bo już więcej nie dałam rady. Dużo barów z jedzeniem jest tam , standardowa cena jedzenia np frytki kotlet i surówka to niecałe 5 Euro, także nie jest źle. Dużo by pisać o tym Parku, ale najlepiej samemu tam pojechać:)
melska - 2019-05-23, 12:42

Tatralandia super, aczkolwiek najlepiej latem
Zośkaka - 2019-05-27, 13:50

Fajny, ale osobiście wolę aquapark w Besenovej. Tam jest jakoś spokojniej i łatwiej się zrelaksować. W Tatralandii za duży hałas jak dla mnie.
dammed - 2023-11-30, 10:56

Jeden z lepszych tego typu obiektów blisko Polski.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group