To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Zielona Góra Medyk zaprasza: majówka z masażem za darmo

massagewarsaw - 2011-05-06, 16:25
Temat postu: Zielona Góra Medyk zaprasza: majówka z masażem za darmo
" Podziel się tym co najcenniejsze" pod takim hasłem odbędzie się dziś piknik zielonogórskiego "Medyka". Przyjdź oddaj krew, a masaż i inne atrakcję masz za darmo.

Majówka, na którą zaprasza Medyczne Studium Zawodowe w Zielonej Górze (ul. Wazów 44), rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do 18. Podczas imprezy będzie można oddać krew w specjalistycznym krwiobusie oraz złożyć deklarację dawcy szpiku. Odbędzie się również zbiórka (art. szkolne, zabawki, odzież, ręczniki, pościel, słodycze) i finansowa dla Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej. Do akcji włączyła się cała społeczność szkoły, jak i zielonogórscy żużlowcy i koszykarze.

- Ja oddaję krew regularnie od czterech lat. Cały zabieg jest całkowicie bezbolesny. Świadomość tego, że mogę komuś pomóc, niesie ze sobą niesamowitą satysfakcję. Zdecydowałem się również oddać szpik - mówi Michał Harmider, który oddał już 5 litrów krwi.

Organizatorzy pikniku przygotowali wiele atrakcji. Każdy darczyńca i dawca będzie mógł skorzystać z zabiegów masażu (klasycznego, sportowego, kosmetycznego, relaksacyjnego), sauny, siłowni, oraz porad kosmetycznych i lekarskich. Na uczestników imprezy czekają pokazy ratownictwa medycznego oraz poczęstunek. Patronat nad imprezą objął Hotel Dana i Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze

http://zielonagora.gazeta...l#ixzz1LaPMzgXp



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group