To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Roczny licencjat dla technika masażysty?

gonia07 - 2011-02-04, 15:50
Temat postu: Roczny licencjat dla technika masażysty?
Witam, pisze bo jestem ciekawa czy po skończeniu 2-letniej szkoły masażu mogę iśc na 1 rok na studia żeby miec licencjata? Jeśli tak to jakie to sa studia i czy w Krakowie jest możliwoś na nie iśc. Kolezanka mi cos wspominała, że jest coś takiego. Prosze o pomoc Was badziej wykształconych. Z góry dziekuje. :razz:
massagewarsaw - 2011-02-04, 15:58
Temat postu: kurs masaz tajski
nie, nie jest to mozliwe.

na licencjacie nie zalicza ci nawet przedmiotow, ktore mialas w technikum, choc mozesz probowac dogadywac sie z nauczycielami.

martuska1989 - 2011-02-05, 20:04

W Nysie jest taka możliwość, roczny kierunek Promocja zdrowia.
RehWellness - 2011-02-05, 23:44

martuska1989 napisał/a:
W Nysie jest taka możliwość, roczny kierunek Promocja zdrowia.


Ale to jest akredytowana szkoła ? Bo szczerze powiem coś tu śmierdzi :roll:

zbyszek - 2011-02-06, 11:08

http://wolnemedia.net/edu...-dnia-siodmego/
A "uczelnia" w Nysie jest filią omówionej w tym poście Podkowy Leśnej. Wykorzystuja dziurę w przepisach i tyle.

RehWellness - 2011-02-06, 15:48

Dzieki ...teolog masażysta ...no cóż, nie skomentuję...
zbyszek - 2011-02-06, 18:06

Tytuł zawodowy: pastor promocji zdrowia
gonia07 - 2011-02-09, 15:30

dziekuje za pomoc
Daniel - 2011-02-11, 00:04

martuska1989 napisał/a:
W Nysie jest taka możliwość, roczny kierunek Promocja zdrowia.


Ciekawa "szkoła". Po zakończeniu tych studiów nie będziesz mieć tytułu "Licencjat masażysta" tylko licencjat promocji zdrowia ze specjalnością masażu etc

RehWellness - 2011-02-11, 00:41

Dla ścisłości - tytuł po tej szkółce to - licencjat teologii adwentystycznej w kierunku
Promocji Zdrowia lub Turystyki Krajów Biblijnych :roll:

zbyszek - 2011-02-11, 16:01

Dokładinie, jest na ten temat specjalne obwieszczenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Ale znalazłem i cos takiego w necie. Ciekawe, czy tam też licencjat będzie mozna zrobić w 1 rok...http://pwsm-podkowa.edu.pl/

Piotrek Medic - 2011-02-15, 12:18

W podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej nie zrobisz licencjata w rok- jest tam jedynie 3 letni system licencjata fizjoterapii ( wiem bo sam tę szkołę kończę w czerwcu). Tak samo jak w innych szkołach musisz zdać pracę dyplomową ( licencjat) po 3 latach nauki. Adwentyści mają kilka szkół jednak w PWSM jest prowadzony tylko kierunek Fizjoterapii. Posiadają również medyczną szkołę policealną i tam są kierunki technik masażysta, dietetyk i coś jeszcze ( nie pamiętam). Promocja zdrowia, czy tez szkoła promocji zdrowia to zupełnie inna szkoła tych adwentystów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group